Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce parere aveti de jocurile de la NCSOFT
#1
Salut la toti ce parere aveti de jocurile facut de NCSOFT cum ar fii lineage 2,aion,city of heros,guild wars,wildstar
replyReply
#2
(07-16-2012, 12:16 AM)nightarje Wrote: Salut la toti ce parere aveti de jocurile facut de NCSOFT cum ar fii lineage 2,aion,city of heros,guild wars,wildstar

De guild wars am auzit... si lineage. Dar la stadiul de auzit am ramas.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
De fapt, NCsoft e publisherul, jocurile au producatori separati. Asta ca o paranteza.

Cat despre jocurile in sine, Guild Wars e unul dintre cele mai bune MMO-uri de pe piata, l-am jucat un pic, dar nu am avut timp sa ma tin prea mult de el. Un mare plus e faptul ca nu e bazat pe abonament lunar. Cumperi jocul, platesti cat costa si nu mai ai treaba apoi.

Aion-ul nu l-am jucat, dar din ce am citit pe net nu ar fi cine stie ce: anime cu multe luminite si grind cat cuprinde. La fel Lineage si City of Heroes, le cunosc tot din ce am mai citit, dar aici era de bine.

Wildstar pe de alta parte l-am urmarit destul de mult inca de la anuntarea neoficiala. Mi se pare interesant la nivel de lume de joc si din preview-urile pe care le-am citit ar fi si destul de original la nivel de quest-uri. Cand apare, ma bag la trial.

Am uitat de jocurile free-to-play pe care le ofera cei de la NCsoft. Stiu ca erau cateva, nu imi vine acum in minte decat Extell (parca asa se scria), dar acum vreo 3-4 ani aveau un joculet foarte dragut, Dungeon Runners, care intre timp a fost inchis.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)