Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
60.000 si la mai mare?!
#1
Tin sa va anunt daca nu cumva ati observat ca am trecut de frumosul numar de 10000 de posturi!
Tin sa multumesc tuturor userilor pentru efortul depus si va urez spor la postat in continuare!
replyReply
#2
trebuie sa bem pentru cele 10000 de posturi.
[asa, pe langa asta, vreo 500-1000 sunt spamuri dar :-"=))]
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#3
Uff are dreptate darn numai la Chatter Vault sunt cele mai multe spammuri cam vreo 1000-6000
Am scris gresit Grin .... 1000-2500 spams
replyReply
#4
si noi tinem sa-ti multmuim pentru ca fara tine, nu ar fi fost acest forum.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#5
Pai s-a cam triplat numarul posturilor, ajungand la frumoasa enumerare de cifre: 30000. Cum am promis, acel user care va aduce schimbarea prefixului numarului de postari va primi un punct de reputatie. Si asa s-a intamplat. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#6
...he did not know,but he will change everything. - Gothic
replyReply
#7
(07-19-2011, 02:20 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Pai s-a cam triplat numarul posturilor, ajungand la frumoasa enumerare de cifre: 30000. Cum am promis, acel user care va aduce schimbarea prefixului numarului de postari va primi un punct de reputatie. Si asa s-a intamplat. Smile

Cine a fost?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#8
(07-19-2011, 05:38 PM)carnage12 Wrote:
(07-19-2011, 02:20 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Pai s-a cam triplat numarul posturilor, ajungand la frumoasa enumerare de cifre: 30000. Cum am promis, acel user care va aduce schimbarea prefixului numarului de postari va primi un punct de reputatie. Si asa s-a intamplat. Smile

Cine a fost?

Altair.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
Foarte frumos! Multumesc membrilor activi in primul rand dar si celor inactivi pentru mica/marea importanta acordata acestui forum.

In cel mai scurt timp incerc sa scap de erori si am sa pun o thema mult mai frumoasa.

(cel mai scurt timp insemnand cateva zile Grin)
replyReply
#10
(07-20-2011, 10:05 AM)Raducu Wrote: Foarte frumos! Multumesc membrilor activi in primul rand dar si celor inactivi pentru mica/marea importanta acordata acestui forum.

In cel mai scurt timp incerc sa scap de erori si am sa pun o thema mult mai frumoasa.

(cel mai scurt timp insemnand cateva zile Grin)

Yay can`t wait Grin.
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)