Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mai aveti
#1
Mai aveti mult pana terminati proiectul "Gothic 2 Night of the Reven in romana".
#2
uite care e treaba. noi nu mai avem mult de tradus. dar trebuie si vrem sa verificam toate scripturile pentru greseli si pentru toate cele. si tu o sa ne ceri proiectul. in primul rand nu ai cum sa-l folosesti pentru ca e intr-un fel 'beta' Haha si nu avem cum, pentru ca nu avem patchul respectiv si nu dam nimanui proiectul pana nu il terminam ca lumea. si chiar daca ti l-am da, nu iti va merge pentru ca va avea tot timpul de erori. de ce crezi ca trebuie sa-l verificam pentru toate greselile. cu o singura greseala, se strica toata traducerea. apoi va trebui sa jucam jocul in limba romana [il testam Haha] fiecare cu cate un guild sa vedem care e treaba cu dialogurile... in priviinta traducerii... e undeva pe la 90% pentru ca eu cu thegoth si cu necro am lucrat din greu ca proiectul sa iasa cat mai bine. [poate o sa intrebati de raducu Haha -> raducu este coordonatorul proiectului, el va verifica scripturile de eventualele greseli de C++, va face patchul pentru g2notr si va fi si 'game tester'] momentan mai avem in jur de 50-60 scripturi, ceea ce nu e mult, dar nu este nici putin. ne va mai trebui ceva timp, dar cred ca pana la sfarsitul lunii iulie vom termina proiectul. [cred, nu mai garantez nimic Haha]
.Chorus Romance says Good Night.
#3
Ati reusit sa terminati Proiectul Gothic 2?ia sa vad daca raspunde cineva.
#4
Nu, inca nu. Din moment ce nu vezi pe forum nici un thread nou care sa indice acest lucru si nici un link catre patch, atunci de ce mai intrebi? Puteti fi siguri ca odata ce acest proiect va fi finalizat complet va vom anunta, si-l veti putea descarca. Dar pana atunci, ... aveti rabdare.
#5
Uite ca raspunde...
E gata de tradus tot si de verificat scriturile de greseli de exprimare a mai ramas doar compilarea lor (dar momentan mi s-a dus hardul ala bun acum stau cu unu de 15 gb si nu stiu cand ma pot ocupa de treaba asta).
#6
PROIECT ABANDONAT!
#7
:| bine. stai sa examinez treaba :|
.Chorus Romance says Good Night.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)