Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[solved] [HELP] Eye of Innos
#1
Buna tuturor ( din nou )... am lipsit foarte mult timp dar am revenitGrin

Am si eu o intrebare...
Vreau merg in Jharkendar in ch.2 cand termin Vatras merge acolo ... iar in ch.3 cand ma trimite Xardas la el ca sa imi zica ce sa fac cu "Broken Eye of Innos" acolo e Myxir ... trebuie sa merg in Jharkendar dupa Vatras ?

Pana acum am mers in Jharkendar doar in ch.3 deci nu prea stiu exact dupaia ce se intampla daca merg in ch.2 (vreau sa fac asa sa am Beliar's Claw sa omor orcii de langa castel >Smile )
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#2
Ca sa iei ochiul lui Innos trebuie sa il omori pe Raven... Nu-mi aduc aminte ca Vatras sa mearga vreodata in Jharkendar.
#3
Merge dupa ce il omori pe Raven iti zice Saturas si iti da quest-ul " Relief of Vatras" sau ceva de genu
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#4
Eye of Innos il iei in chapter 3, si nu are treaba cu Raven, gasesti ochiul intr-o padure in nord vest pe o piatra mare, acolo gasesti si seekeri.
[Image: 242idki.png]
#5
Ca sa il repari, sa avansezi in chapter 4 are treaba cu Raven, daca joci NotR. Relief of Vatras consta in trimiterea lui myxir in orasul Khorinis ca sa-l inlocuiasca pe Vatras si sa poata participa la ceremonia de repararea a ochiului.
#6
Da exact ... dar daca fac tot ce e in Jharkendar inainte de ch.3 Myxir face schimb cu Vatras atunci .. asta nu stiu ... dupaia merg dupa Vatras in Jharkendar sau participa Myxir la ceremonie ?
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#7
Ce?Vatras nu merge in Jharkendar .Dupa ce il omori pe Raven poti face rost de Claw of Beliar si apoi dupa ce ai revenit din Valley of mines cu lista pentru Hagen vorbesti cu Xardas,Pyrokar si Vatras si recuperezi Eye of Innos de la Sekeri apoi il scoti pe Bennet el repara Eye of Innos apoi chemi magicieni si gata poti omora dragoni usor Nu uita de Dragon Hunteru care vine cu tine!!!

Edit:Myxir merge in oras pentru a sta cu Vatras.Vatras merge acolo cu Pyrokar si Xardas.Myxir ii tine locu lui Vatras cat timp e la ceremonie.
#8
Aham... ms mult
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#9
(07-21-2012, 08:00 PM)soul of darknes Wrote: Ce?Vatras nu merge in Jharkendar .Dupa ce il omori pe Raven poti face rost de Claw of Beliar si apoi dupa ce ai revenit din Valley of mines cu lista pentru Hagen vorbesti cu Xardas,Pyrokar si Vatras si recuperezi Eye of Innos de la Sekeri apoi il scoti pe Bennet el repara Eye of Innos apoi chemi magicieni si gata poti omora dragoni usor Nu uita de Dragon Hunteru care vine cu tine!!!

Edit:Myxir merge in oras pentru a sta cu Vatras.Vatras merge acolo cu Pyrokar si Xardas.Myxir ii tine locu lui Vatras cat timp e la ceremonie.

Asta i-am zis si eu..
#10
(07-21-2012, 07:49 PM)Ionutzel Wrote: Ca sa il repari, sa avansezi in chapter 4 are treaba cu Raven, daca joci NotR. Relief of Vatras consta in trimiterea lui myxir in orasul Khorinis ca sa-l inlocuiasca pe Vatras si sa poata participa la ceremonia de repararea a ochiului.

Ce treaba are cu Raven? Pe Raven il poti lasa frumusel in pace, am jucat notr.
[Image: 242idki.png]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [Solved] G3 problema naidut_ioan 17 17,125 09-07-2013, 10:25 AM
Last Post: naidut_ioan
  [SOLVED] Problema rulare Gothic 2 Gold Ducipal 5 6,399 07-27-2013, 08:22 PM
Last Post: Bogdan
  [solved]Gothic - a hook process conflict The4Ever 6 3,999 07-21-2013, 01:36 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 2 script [-solved] HeRoNaMeLeSs 5 3,538 05-08-2013, 10:26 PM
Last Post: Robi
  Towers in Khorinis [solved] gothicar pro 3 2,900 03-30-2013, 03:42 PM
Last Post: Warhell
Exclamation [solved]GOTHIC II [VANILLA] Xzibit 8 5,668 09-13-2012, 10:42 PM
Last Post: Kristi
Smile [solved]Gothic III : Forsaken Gods în limba română Xzibit 1 3,617 08-09-2012, 05:29 PM
Last Post: Carnage
  [solved]Gothic 3 alex2000 1 2,551 08-09-2012, 05:28 PM
Last Post: Carnage
Exclamation [solved]GOTHIC III Xzibit 7 3,209 08-09-2012, 12:51 PM
Last Post: Szekemri
  [solved]Fenomen ciudat: lumina. ThePaladinHero 7 2,476 07-31-2012, 12:07 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)