Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special chests
#11
Stiti niste parole care npcu face gesturi? adik cum ii ala unu se pisa Haha?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#12
Good job crawler, ai tradus ceva Grin...

Exista astfel de parole carnage, am sa ti le trimit, poate le postez si pe forum.
replyReply
#13
ms edgar Smile
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply
#14
Ms edg pt parole
[Image: 242idki.png]
replyReply
#15
Eu la weapon chests am ajuns pana la 39.Blueprint Sword of the Ancestors Smile .
Fighting back!...
replyReply
#16
Am reusit sa termin atat Old chests cat si Heavy chests. Totusi cand ajungi la finalul lor o sa fii cumva plictisit de joc si suparat ca nu mai ai cufere Haha.
replyReply
#17
(08-22-2011, 10:20 AM)Edg Wrote: Am reusit sa termin atat Old chests cat si Heavy chests. Totusi cand ajungi la finalul lor o sa fii cumva plictisit de joc si suparat ca nu mai ai cufere Haha.

Da dar sigur o sa mai ai ceva de facut: de crescut strenght si hunting skil pt Wrath of Innos si Demon Bow. Oh, si Demon Sword cu 666 Grin .
Sau pt Katana cu 180 hunting skill.
Fighting back!...
replyReply
#18
Daca mergi pe hunting skill gasesti si sabii si arcuri bune, e destul de avantajos in Gothic 3. Daca gasesti sau iti faci Master Sword si un arc, sa zic Nimrod, ca sa nu bat prea departe, deja esti destul de tare.
replyReply
#19
(08-22-2011, 08:34 PM)Edg Wrote: Daca mergi pe hunting skill gasesti si sabii si arcuri bune, e destul de avantajos in Gothic 3. Daca gasesti sau iti faci Master Sword si un arc, sa zic Nimrod, ca sa nu bat prea departe, deja esti destul de tare.

Da dar Master Swordul are 210 hunting skill required doar daca ai comunity patchul 1.74 daca nu atunci are strenght.

P.S. Master Sword are exact acelasi hunting skill ca Nimrodul Wink
Ah si astea doua sunt armele mele preferate Haha
Fighting back!...
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Chests Kristi 5 1,748 10-17-2009, 07:53 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)