Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothicar Profesionist
#21
(07-31-2012, 01:58 PM)GothicarProfesionist Wrote: Da dc?

Am fost vecin cu el acu 4 ani dupa ce mam mutat si acu 2 saptamani am incercat gothic ca miam amintit de la el dar acu nu mai stiu nimic de el...

Serios? Ce coincidenta... Grin
#22
(07-31-2012, 01:58 PM)GothicarProfesionist Wrote:
(07-31-2012, 01:27 PM)Kristi Wrote:
(07-31-2012, 12:25 PM)GothicarProfesionist Wrote: Puteti sa imi puneti intrebari daca vreti nu ezitati

Il cunosti pe unu Iustin Toma?

Da dc?

Am fost vecin cu el acu 4 ani dupa ce mam mutat si acu 2 saptamani am incercat gothic ca miam amintit de la el dar acu nu mai stiu nimic de el...

Oh my...Haha
Sup
#23
El s-a mutat din cauza lui.Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#24
era cam nebun la cap avea un id de mess pe care avea 1200 de id-uri care erau numite Prietenii mei dragi,.
#25
What the hell is this thing HahaReplica vanzatorului de arcuri din G2 Haha
#26
Ceva nu e in regula aici. Haha Kristi, de unde ai stiut sa-l intrebi daca il cunoaste pe Iustin? Haha

Chiar sunt curios. Ip-uri ceva?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#27
(07-31-2012, 04:22 PM)Terente Wrote: Ceva nu e in regula aici. Haha Kristi, de unde ai stiut sa-l intrebi daca il cunoaste pe Iustin? Haha

Chiar sunt curios. Ip-uri ceva?

Haha Modul in care vorbeste e asemanator (sau poate chiar identic) cu al dragului nostru prieten Iustin, si ma gandeam ca s-a intors cu un alt nume Haha (am verificat ip-uri si sunt diferite de cele ale lui Iustin)
#28
Iustin s-a maturizat oricum.
Sup
#29
Nu credeti ca trebuie inchis topicu ?Haha
#30
Ce-ti mai place sa faci spam... Adminii/Moderatorii vor inchide topicul cand cred ei, nu trebuie sa le aduci tu aminte... Ai mai scris de alte 2 ori intr-un post. Nu stii cum sa mai faci sa ai gold si posturi...

On: Ciudat ca il cunoaste pe Iustin si mai e ciudat ca vorbeste ca el, dupa cum am vazut in posturile lui Iustin.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)