Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Sims
#21
(08-06-2012, 03:47 PM)soul of darknes Wrote: Am reinceput si eu Sims 2.
Am cumparat o casa mica cu 7000$ nemobilata.Am mobilato si am adaugat obiecte de 12000$
Va place?
Show Content

Mie imi place, banuiesc ca ai ales Family aspiration Haha

Unde e casa asta totusi ? :-?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#22
Eu nu prea inteleg mare lucru din jocul astaHaha. Mai exact cum cumperi o casa, sau faci una.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#23
(08-06-2012, 07:54 PM)Hegan Wrote: Eu nu prea inteleg mare lucru din jocul astaHaha. Mai exact cum cumperi o casa, sau faci una.

Care sims il ai?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
2....
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#25
@Carnage Nevasta mea are Family Aspiration Haha Eu o am pe aia de invatare Haha.
Lucrez in armata.A si casa e in sud-vest e o cabana mica.E frumoasa pentru un om doar ca eu am mai facut o camera unde sa pun un pat de 2 persoane tv pc dulap.In total sunt 3 camere.Cand mai avansez in cariera militara si fac rost de mai multi bani ma mut.

Era bine sa facem un subiect in care sa jucam cativa si sa punem poze cu progresul sau scriem despre el .
replyReply
#26
Prin 2002 era un sims online facut de EA desigur dar care a s-a renuntat apoi la el prin 2008, pacat.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#27
Carnage, poti te rog sa-mi spui scopul jocului si cum iau o casa?Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#28
(08-07-2012, 04:45 PM)Hegan Wrote: Carnage, poti te rog sa-mi spui scopul jocului si cum iau o casa?Haha

Hegan, iti zic eu. Trebuie mai intai sa-ti faci o familie sau sa alegi una direct facuta. (eu te sfatuiesc sa-ti faci una. Grin ) si apoi o selectezi de jos de la families si vei putea sa-i muti intr-o casa. Si apoi incepi sa traiesti cu ei. Smile
O sa ai ca in Gothic, mai multe chestii care vor arata de ce au nevoie oamenii pe care ii conduci. (somn, mancare, fun, igiena etc.) Si trebuie sa ai grija de ei.

Daca mai ai intrebari, sunt aici.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#29
(08-07-2012, 04:45 PM)Hegan Wrote: Carnage, poti te rog sa-mi spui scopul jocului si cum iau o casa?Haha

Alegi un oras->Creezi o familie->Cumperi casa
Sau intri in familiile deja create

Lol ce bug.Era 2 oameni tata si fiu si in baie spalau amandoi apa ca sa stricat dusu si au ramas asa nemiscati erau rosi si tot nu mureau Haha
replyReply
#30
Multumesc de sfat dar cum cresc social?


P.S am facut un sim mai vechi si lam pus intr-un loc fara casa, daca imi puteti spune cum il mut sau cum ii pun casa m-ati ajuta enorm.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)