Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[JOC] Spune ceva despre cel de deasupra ta #2
#1
Am vazut in arhiva acest "joc" si m-am gandit sa-l reincepem. Regulile sunt foarte simple, titlul spune totul. Sa incepem!
#2
in primul rand ii spun ca trebuie sa mute threadul in sectiunea 'fun house' Haha
in al 2lea rand spun ca este un moderator excelent care isi face treaba destul de bine [inca invata] si isi merita postul pe deplin
.Chorus Romance says Good Night.
#3
:-? Hmm nu stiu ce sa zic knd se apuca de ceva vrea sal termine neaparat la fel cum vrea sa termine patchu cu traducerea si in ultima perioada nu a fost activ nu pot spune mai multe fiindca nu prea il cunosc Grin
[Image: 242idki.png]
#4
un membru destul de nou, activ, insistent Haha vrea tot timpul sa ajute, dar nu prea are cu ce.
[nu am fost activ pentru ca am fost la mare si apoi am inceput sa am alta treaba. de asta am parasit si postul de admin]
.Chorus Romance says Good Night.
#5
E un fost membru al Staff-ului, (sa stii ca nu trebuia sa renunti) si e foarte constiincios. Mai aveam putin de tradus si el facut tot posibilul sa terminam toate scripturile inainte sa mearga la mare. Putea sa spuna ca peste cateva zile va merge la mare si ca nu are timp si de scripturi, dar nu a renuntat la acest proiect si a acceptat sa-l duca pana la capat.
#6
Un aradean ca si mine...un baiat de treaba si de cuvantWink
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#7
un baiat caruia ii place gothic, e motivat, de viata ta personala nu stiu nimic, dar de pe forum observ ca esti cam bagaciosSmile
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
#8
crawler... hm. un tip pe care il respect, a depus multa munca in forum si m-a invatat cateva trickuri in gothic si chiar in starcraft.
.Chorus Romance says Good Night.
#9
Un baiat de treaba si perseverentWink...nu se lasa de ceva pana nu termina...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#10
cel de deaspura mea e un mare lame care inca mai asculta elvis lol deci e praf nare gagica e nul si toata lumea rade de el
Grin
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Cai putere - Discutii despre masini Helper 20 4,129 06-15-2008, 09:35 PM
Last Post: Ducipal
Sad Spune ceva despre cel de deasupra ta Ducipal 251 40,729 05-04-2008, 01:04 AM
Last Post: hardy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)