Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sfarsitul unei etape...
#1
Dragi utilizatori, prin intermediul acestui topic doresc sa va anunt ca viata mea ca administrator pe acest forum s-a scurs, vremurile bune sau mai putin bune sub administrarea mea incepand de azi vor fi istorie.

Sincer sa fiu am ajuns la aceasta decizie ca urmare a esecurilor din ce in ce mai des intalnite in ceea ce priveste performatele acestui forum.

Nu va parasesc de tot, insa incepand de azi voi fi un simplu utilizator sau un utilizator privilegiat, ramane la latitudinea administratiei.

Persoana desemnata sa de ocupe de acest forum de acum inainte este...

Show Content

Motivele pentru care consider ca el este persoana optima pentru aceasta functie:

- Detine cunostinte avansate de HTML/CSS
- Este o persoana ambitioasa
- Este un fan impatimit al Seriei Gothic
- Putini stiu insa el este cel care a plateste hostul pentru acest domeniu (10$/luna)


Trei dorinte:

- Sa faca administratia website-ul si forumul sa arate cum aratau inainte de acest dezastru.
- Sa se intoarca utilizatorii valorosi ai forumului (Marian, Nicu s.a)
- Sa puna Kristi mult suflet in ceea ce face.

Multumesc!
replyReply
#2
Iti multumesc pentru incredere, o sa fac tot ce pot sa nu va dezamagesc si sa ridic WoG-ul la rangul pe care il merita.
replyReply
#3
Păcat..........

Ai fost un administrator excelent. Respect!
Sup
replyReply
#4
O sa incerc eu sa ii aduc inapoi, dar nu promit nimic...
replyReply
#5
S-a stins o stea.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#6
Imi pare bine ca am prins era in care ai fost admin Grin. Ceilalti ce vor urma dupa noi nu o sa mai aiba aceeasi onoare Smile. Bravo Kristi, sa stapanesti forumul cu bine.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#7
Ai rezistat mai mult ca mine, ce-i drept, si ai dat forumul unei persoane care chiar e interesata. Sa speram ca nu se repeta istoria ca pe celalalt forum.

Pensionare fericita Grin
[Image: rKewW.jpg]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)