Poll: Pe cine vreti moderator?
You do not have permission to vote in this poll.
roby14
73.33%
11 73.33%
warhell
26.67%
4 26.67%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Post de Moderator
#11
De ce l-am votat pe Warhell?
- e foarte activ pe forum (ceea ce e esential)
- a participat la multe concursuri pe forum
- a tradus GTA3, si prin asta a facut reclama forumului (cautati pe google "gta3 in romana" si pe prima pagina sunt 3 linkuri catre forum + 1 video care are linkul forumului in descriere)
- e ambitios
- e devotat forumului
- sunt sigur ca ar fi un moderator corect si mereu la datorie
- daca vrea cineva sa foloseasca faptul ca e nazist impotriva alegerii lui, atunci trebuie sa zic ca nu vad cum ar putea nazismul sa il faca inapt in a modera un forum.

Atat roby cat si warhell ar fi niste moderatorii buni, fara indoiala, de asta au fost pusi in poll.
#12
(09-14-2012, 09:21 PM)Kristi Wrote: De ce l-am votat pe Warhell?
- e foarte activ pe forum (ceea ce e esential)
- a participat la multe concursuri pe forum
- a tradus GTA3, si prin asta a facut reclama forumului (cautati pe google "gta3 in romana" si pe prima pagina sunt 3 linkuri catre forum + 1 video care are linkul forumului in descriere)
- e ambitios
- e devotat forumului
- sunt sigur ca ar fi un moderator corect si mereu la datorie
- daca vrea cineva sa foloseasca faptul ca e nazist impotriva alegerii lui, atunci trebuie sa zic ca nu vad cum ar putea nazismul sa il faca inapt in a modera un forum.

Atat roby cat si warhell ar fi niste moderatorii buni, fara indoiala, de asta au fost pusi in poll.

Opinia mea despre Warhell:
Obsesia cu activitatea pe forum e o prostie. Ca in orice situatie, mult nu inseamna bun. Daca vrei un forum in care sa se posteze aiurea, ar trebui sa se numeasca altfel, nu wog. Aproape toata lumea a participat la concursuri pe forum, asa ca asta nu e un argument.
Traducerea gta 3 si privilegierea lui Warhell pentru asta a fost cea mai mare gafa, dupa parerea mea. Daca se intampla asta pe alt forum cred ca era ok. Reclama? La ce reclama? Aducerea userilor pe forum cu o traducere de doi bani pentru a gasi aici o traducere neterminata a Risenului? Penibil. Ambitios in sensul de inflexibil, rasfatat si demagog, nu da bine deloc. E atat de devotat forumului incat nu poate sa-si schimbe macar avatarul si semnatura. Sigur ca ar fi mereu la datorie. Ar bana pe oricine i-ar contrazice teoriile. Nazismul e un moft de copil rasfatat. Nu se pune la socoteala.
Warhell nu avea ce sa caute pe lista candidatilor pentru postul asta. In locul lui Robi m-as simti jignit. Si nu cred ca e nevoie sa spun care sunt meritele lui Robi, pentru ca le stie toata lumea. Sunt dezamagit, Kristi. Nu credeam ca tu l-ai votat pe Warhell. Dar sunt banii tai, forumul tau, faci ce vrei cu el. Am o singura rugaminte: te rog sa stergi threadul despre modul meu care nu s-a ridicat la nivelul traducerii gta 3.
#13
Cu toate ca ma simt pus deoparte in privinta vechimii, l-am votat pe roby.
#14
(09-14-2012, 09:53 PM)old nick Wrote:
(09-14-2012, 09:21 PM)Kristi Wrote: De ce l-am votat pe Warhell?
- e foarte activ pe forum (ceea ce e esential)
- a participat la multe concursuri pe forum
- a tradus GTA3, si prin asta a facut reclama forumului (cautati pe google "gta3 in romana" si pe prima pagina sunt 3 linkuri catre forum + 1 video care are linkul forumului in descriere)
- e ambitios
- e devotat forumului
- sunt sigur ca ar fi un moderator corect si mereu la datorie
- daca vrea cineva sa foloseasca faptul ca e nazist impotriva alegerii lui, atunci trebuie sa zic ca nu vad cum ar putea nazismul sa il faca inapt in a modera un forum.

Atat roby cat si warhell ar fi niste moderatorii buni, fara indoiala, de asta au fost pusi in poll.

Opinia mea despre Warhell:
Obsesia cu activitatea pe forum e o prostie. Ca in orice situatie, mult nu inseamna bun. Daca vrei un forum in care sa se posteze aiurea, ar trebui sa se numeasca altfel, nu wog. Aproape toata lumea a participat la concursuri pe forum, asa ca asta nu e un argument.
Traducerea gta 3 si privilegierea lui Warhell pentru asta a fost cea mai mare gafa, dupa parerea mea. Daca se intampla asta pe alt forum cred ca era ok. Reclama? La ce reclama? Aducerea userilor pe forum cu o traducere de doi bani pentru a gasi aici o traducere neterminata a Risenului? Penibil. Ambitios in sensul de inflexibil, rasfatat si demagog, nu da bine deloc. E atat de devotat forumului incat nu poate sa-si schimbe macar avatarul si semnatura. Sigur ca ar fi mereu la datorie. Ar bana pe oricine i-ar contrazice teoriile. Nazismul e un moft de copil rasfatat. Nu se pune la socoteala.
Warhell nu avea ce sa caute pe lista candidatilor pentru postul asta. In locul lui Robi m-as simti jignit. Si nu cred ca e nevoie sa spun care sunt meritele lui Robi, pentru ca le stie toata lumea. Sunt dezamagit, Kristi. Nu credeam ca tu l-ai votat pe Warhell. Dar sunt banii tai, forumul tau, faci ce vrei cu el. Am o singura rugaminte: te rog sa stergi threadul despre modul meu care nu s-a ridicat la nivelul traducerii gta 3.

Crezi că m-aş ridica la cel mai jos nivel să banez un user care mă contrazice? Ei bine, aici greşeşti.
Traducere de 2 lei? Măcar ai încercat-o?
Răsfăţat şi demagog? Hmmm...daca aş fi fost aşa nu am fi încercat ÎMPREUNĂ să ne implicăm în Imperial Glory.
Şi un moft? Ha! Habar n-ai nimic despre mine...ţi-ai făcut părerea asta la mişto după scandalul din colţul meu. Sunt foarte sigur de asta. Era un topic prin By Campfire..n-ai spus nimic rău...gata, spui acum? Să fim serioşi...

Sunt cu toate de acord ca Roby să fie noul moderator, nu am nici o obiecţie, merită postul mai mult ca oricine...dar tu nu ai de unde să şti asta.

@Ionuţ: Care vechime? Ai contul deschis de mult, dar activitatea o ai de circa o lună, două.

Vă mulţumesc tuturor celor care m-au votat şi au încredere în mine. Smile

BTW: George, aş putea şti motivul votului? Chiar nu mă aşteptam. Grin
Sup
#15
Warhell, daca postul se termina cu: l-am votat pe warhell, mi-ai mai fi dat replica asta?
#16
(09-14-2012, 10:10 PM)Warhell Wrote: Traducere de 2 lei? Măcar ai încercat-o?
Răsfăţat şi demagog? Hmmm...daca aş fi fost aşa nu am fi încercat ÎMPREUNĂ să ne implicăm în Imperial Glory.
Şi un moft? Ha! Habar n-ai nimic despre mine...ţi-ai făcut părerea asta la mişto după scandalul din colţul meu. Sunt foarte sigur de asta. Era un topic prin By Campfire..n-ai spus nimic rău...gata, spui acum? Să fim serioşi...

Sunt cu toate de acord ca Roby să fie noul moderator, nu am nici o obiecţie, merită postul mai mult ca oricine...dar tu nu ai de unde să şti asta.

@Ionuţ: Care vechime? Ai contul deschis de mult, dar activitatea o ai de circa o lună, două.

Am incercat tot timpul sa te determin sa ai o atitudine corecta fata de ceilalti, si o vreme am crezut ca am reusit. N-o sa fii moderator, deci n-o sa stiu niciodata daca ma insel sau nu in legatura cu abilitatile tale in domeniul asta Haha. Am vazut traducerea si e jenanta. Fraze intregi netraduse sau traduse ca pe google. TI-am spus cu mult timp in urma ca daca as fi in staff te-as alunga pentru "imprastiere ideilor nefericite". Ideea de rasfat si demagogie n-are nicio legatura cu imperial glory. Acolo am cooperat si puteam sa cooperam in continuare. Am sperat mereu ca o sa intelegi care ar trebui sa fie scopul acestui forum, dar m-am inselat. Rau de tot. Se pare ca nici eu nu stiu precis care e scopul. Intr-adevar, sunt multe lucruri despre care nu stiu mai nimic...Dar, spre deosebire de tine, eu recunosc asta. Si spuneai ca mi-ai dat ignore...de ce te cobori sa-mi raspunzi?
Si deja il judeci pe Ionut care a facut pe forum in 2 luni mai mult decat ai facut tu intr-un an. Si cu el m-am certat, dar a demonstrat ce poate sa faca, spre deosebire de tine care ai irosit toate ocaziile.
#17
(09-14-2012, 10:10 PM)Warhell Wrote: BTW: George, aş putea şti motivul votului? Chiar nu mă aşteptam. Grin

Si pentru ultima oara pe World of Gothic Romania, locul care l-am slujit cu cel mai mare respect, raspunsul la intrebarea ta, Warhell, este:


Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#18
(09-14-2012, 10:20 PM)Ionutzel Wrote: Warhell, daca postul se termina cu: l-am votat pe warhell, mi-ai mai fi dat replica asta?

Ăsta e adevărul. Puteai să fi votat pe cine vrei.

@old nick: Oh da? E jenantă? Dacă era jenantă, cei 34 de oameni care au descărcat-o într-un timp atât de scurt s-ar fi plâns, chiar am cerut s-o facă...NIMIC!
Poate n-ai văzut ultima versiune...asta e problema ta.
Apropo, există opţiunea "Show this post".

@Terente: Nu sunt supărat pe nimeni.....dacă mă bate sarcasmul...asta e.
Sup
#19
Te bate rau, asta e Wink). 'puteai sa fi votat pe cine vrei' chiar am votat pe cine am vrut. Nu ma oftic ca nu sunt in poll, nu cred ca e de mine, desi am experienta in asa ceva, e alegerea voastra, amandoi sunteti niste useri devotati ai forumului cu toate ca Warhell se enerveaza ca ultimu' nervos.
#20
(09-14-2012, 10:41 PM)Warhell Wrote: @old nick: Oh da? E jenantă? Dacă era jenantă, cei 34 de oameni care au descărcat-o într-un timp atât de scurt s-ar fi plâns, chiar am cerut s-o facă...NIMIC!
Poate n-ai văzut ultima versiune...asta e problema ta.

Daca ultima versiune e mai buna nu e meritul tau ci al celor care au corectat-o. Oricum, traducerea unui joc de genul asta, pe forumul wog, precum si privilegierea ta pentru asa ceva este un scuipat in ochii celor care inca mai traduc Risen, sau daca nu pentru ei, atunci doar pentru mine. Daca se vrea transformarea forumului intr-un circ ieftin, nu e problema mea. Insist doar ca umilele mele contributii la universul gothic sa nu apara langa traducerea gta3. Atat. Vreti gta? Luati gta! Vreti hitler? Poftiti hitler!


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Exclamation ~~~ Anunt important ~~~ Szekemri 32 7,268 04-02-2012, 10:37 AM
Last Post: Szekemri
  Moderator nou? ufy 19 5,460 10-05-2010, 07:23 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)