Poll: Pe cine vreti moderator?
You do not have permission to vote in this poll.
roby14
73.33%
11 73.33%
warhell
26.67%
4 26.67%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Post de Moderator
#21
Poll-ul se va inchide maine (15 septembrie) la ora 15:00 PM, nu are rost sa o lungim atat de mult, greseala mea.
#22
(09-14-2012, 11:01 PM)old nick Wrote:
(09-14-2012, 10:41 PM)Warhell Wrote: @old nick: Oh da? E jenantă? Dacă era jenantă, cei 34 de oameni care au descărcat-o într-un timp atât de scurt s-ar fi plâns, chiar am cerut s-o facă...NIMIC!
Poate n-ai văzut ultima versiune...asta e problema ta.

Daca ultima versiune e mai buna nu e meritul tau ci al celor care au corectat-o. Oricum, traducerea unui joc de genul asta, pe forumul wog, precum si privilegierea ta pentru asa ceva este un scuipat in ochii celor care inca mai traduc Risen, sau daca nu pentru ei, atunci doar pentru mine. Daca se vrea transformarea forumului intr-un circ ieftin, nu e problema mea. Insist doar ca umilele mele contributii la universul gothic sa nu apara langa traducerea gta3. Atat. Vreti gta? Luati gta! Vreti hitler? Poftiti hitler!

Aş fi preferat să continuăm discuţia asta în privat. Privilegierea crezi că a urmat doar din cauza traducerii? Înainte să se ia din nou totul de la 0 am făcut foarte multe pentru acest forum, chiar şi după..şi prezenţa pe forum..dar eu renunţ la discuţia asta, o continuăm pe privat dacă tu doreşti.
Sup
#23
(09-14-2012, 11:11 PM)Warhell Wrote: Aş fi preferat să continuăm discuţia asta în privat. Privilegierea crezi că a urmat doar din cauza traducerii? Înainte să se ia din nou totul de la 0 am făcut foarte multe pentru acest forum, chiar şi după..şi prezenţa pe forum..dar eu renunţ la discuţia asta, o continuăm pe privat dacă tu doreşti.

As fi preferat sa spui aici ce ai facut pentru forum, sa afle toata lumea, sau macar eu. Prezenta pe forum e o absurditate sustinuta cu perseverenta. Mai bine putin si bine decat mult si prost, dar de cate ori am spus asta? Incurajarea acestui tip de "prezenta" a adus stafful in situatia sa caute cu disperare membri folosind metode cel putin caraghiase de tipul "10 postari pentru un download". Imi pare rau sa spun asta, dar forumul seamana tot mai mult cu o taraba pe care se strica varza si negustorul incearca cu disperare sa vanda macar foile pentru sarmale...N-o spun cu rautate, ma intristeaza situatia. Cam atat...
#24
(09-14-2012, 11:26 PM)old nick Wrote: Prezenta pe forum e o absurditate sustinuta cu perseverenta.

Avem nevoie de moderatorii care sunt activi pe forum, nu de cei care intra o data pe saptamana. Asa ca da, prezenta pe forum e esentiala.
#25
Cred ca el se referea la vechime, nu la activitate.
#26
(09-14-2012, 11:30 PM)Kristi Wrote: Avem nevoie de moderatorii care sunt activi pe forum, nu de cei care intra o data pe saptamana. Asa ca da, prezenta pe forum e esentiala.

Daca tu crezi ca un Warhell in fiecare zi e mai bun decat un Terente o data pe saptamana, nu sunt de acord cu tine. Robi e aproape tot timpul online si e implicat in toate proiectele care au legatura cu gothic. Warhell o tine cu hitler ca Ivan cu fluieru' si a ...tradus gta3...unde sunt contributiile lui la forumul wog? Pe google?
Ok, ma opresc aici. Sper ca noul moderator sa reuseasca sa readuca forumul acolo unde ar fi trebuit sa fie locul lui.
#27
Eram sigur că nu o să te opreşti, că îţi place zarva.
Probabil n-ai verificat nici wiki-ul..? Aşa-i? Aducerea lui Cloaked...? Eu l-am convins să facă walktrough-ul..el a făcut după asta publicitate forumului şi a populat serverul nostru. Vezi doar partea rea, care nici ea nu prea mai există având în vedere că n-am mai postat nimic ce are legătură cu Hitler, şi când am postat a fost doar din voinţa ta.
Aşa îţi place ţie...să faci praf pe oricine vrei, văzând doar părţile rele. Mno nu-i nimic...
Sup
#28
(09-14-2012, 11:48 PM)Warhell Wrote: Eram sigur că nu o să te opreşti, că îţi place zarva.
Probabil n-ai verificat nici wiki-ul..? Aşa-i? Aducerea lui Cloaked...? Eu l-am convins să facă walktrough-ul..el a făcut după asta publicitate forumului şi a populat serverul nostru. Vezi doar partea rea, care nici ea nu prea mai există având în vedere că n-am mai postat nimic ce are legătură cu Hitler, şi când am postat a fost doar din voinţa ta.
Aşa îţi place ţie...să faci praf pe oricine vrei, văzând doar părţile rele. Mno nu-i nimic...

Ce vrei sa spui cu wiki? Cu asta te falesti? Si cu aducerea lui Cloaked?
Daca faceai tu walkthrough mai ziceam...Serverul "nostru" spui? Nu cumva e meritul lui Ionut si ar trebui sa spui "serverul lui"? Cum nu ai postat? Ai 100 de pagini numite "viata unui nazist" in care terfelesti toate natiile pamantului mai putin germanii fascisti si ridici in slavi criminali de razboi recunoscuti de lumea intreaga, nu neaparat de mine. Nu te fac eu praf, eu decat iti spun verde-n fata ca esti praf deja. Fa ceva deosebit care sa fie 100% creatia ta si inchide-mi gura. Am vazut si am apreciat partile tale bune, cand mi le-ai aratat. A fost alegerea ta sa arati mai mult partile rele, si te-am prevenit ca nu faci bine. Eu decat latru, din pacate. Stafful putea sa te muste dar n-a facut-o, nu stiu de ce si nu ma intereseaza. Vad ca nici ceilalti useri nu zic nimic, asa ca o las si eu balta. Nu ai facut nimic ca sa meriti sa fii privilegiat sau moderator pe forumul asta, si sper sa ti-o spuna verde-n fata si altii.
#29
Eu nu pot face un walktrough pentru că nu-mi permite PC-ul. Şi serverul nu e al nostru? Al comunităţii noastre? Corectează-mă Ionuţ dacă greşesc.
Loveşti peste tot aşai? Nu-ţi lipseşte nimic..dă'i să fie peste tot. Dar tu uiţi că ai fost implicat în 90% din certurile de pe forumul ăsta, mereu ai ceva de comentat. Te-ai certat cu mine de vreo 3 sau 2 ori, cu băiatul ăla de pe cealaltă comunitate, cu Bogdan, cu Ionuţ..şi lista poate continua..probabil o să mi-o ceri pe toată ca să te scoţi, dar şti prea bine.
Uiţi şi faptul că m-ai votat în celălalt thread? Da..tu uiţi totul.
GTA 3 nu e 100%? Cu excepţia corectării unde m-a ajutat mult şi tata? Pe ceilalţi (excluzând Ionuţ) i-am pus pentru că m-au ajutat cu nişte expresii..

Oricum, dacă eu nu merit privilegierea, Radu nu mi-ar fi dat-o de două ori. Sau uiţi regulamentul? Decizile staff-ului nu se contestează? Tu te-ai scăpat pe ea de regulă pe tot parcursul tău pe forumul ăsta.

ŞI AM SPUS DE UN TIMP! Tu chiar nu te poţi abţine de la atacuri d-astea fără sens şi venite de nicăieri?
Sup
#30
Serverul e al comunitatii, meritul e al meu, dar nu in totalitate, Terente m-a ajutat cand erau zile negre. Sunt prea suparat ca sa mai discut chestii d'astea cu voi... Cred ca o sa bag capul in perna si o sa ma culc.


-Kristi, are ceva daca ii faci pe amandoi moderatori? Se supara cineva?


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Exclamation ~~~ Anunt important ~~~ Szekemri 32 7,268 04-02-2012, 10:37 AM
Last Post: Szekemri
  Moderator nou? ufy 19 5,460 10-05-2010, 07:23 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)