Poll: Va mai amintiti primele jocuri pe care le-ati jucat?
You do not have permission to vote in this poll.
Da
86.67%
13 86.67%
Nu
13.33%
2 13.33%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primul meu joc
#21
(04-29-2012, 08:02 PM)adelin Wrote: la mine primul joc a fost soul raven cv de genu' Tongue

Soul Reaver cred ca vrei sa spui.
replyReply
#22
CoD 1 si Nfs underground 2,
Ce vremuri...
replyReply
#23
Nu vreau sa incep un generation war, dar Mario, Lode Runner, NFS 2, FIFA 98, Shining Force, Comix Zone, Mortal Kombat 2, alea vremuri.
replyReply
#24
(04-30-2012, 12:47 AM)Bogdan Wrote: Nu vreau sa incep un generation war, dar Mario, Lode Runner, NFS 2, FIFA 98, Shining Force, Comix Zone, Mortal Kombat 2, alea vremuri.

Inafara de Shining Force si Comix Zone taote mi-au incantat copilaria...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#25
Ma refeream la jocuri de pc
Ca si eu ma jucam mario, soocer98, aladin pe joc pe tv:p
replyReply
#26
primu meu joc jucat a fost mortal kombat pe urma doom si jazz.....
replyReply
#27
Da chiar, ce jocuri frumoase erau mai demult. Blood, Hexen, Heretic, Doom, Jazz. Oh, ce vremuri tari. Si azi mai am Hexen si Blood.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#28
eu nu imi permiteam calculator la varsta atat de frageda ,eu am pc din 2005 si primu joc care am avut pe el a fost serious sam tfe, si cand te gandesti ca am reusit sa il termin si nici macar nu stiam sa tin mouse'ul in mana Haha
replyReply
#29
Wow,primele jocuri:
Primele jocuri am jucat SoF(Soldier Of Furtune sau cva de genu'),Mario,NFS Underground,GTA 3,cam astea.Ce vremuri...
replyReply
#30
Primele mele jocuri au fost: Hitman 1, Unreal Tournament `99, Croc 2, MDK, Project Igi 1, GTA 3.
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)