Poll: Din ce religie/cult faceti parte?
You do not have permission to vote in this poll.
Crestin-Ortodox
73.47%
36 73.47%
Catolic
8.16%
4 8.16%
Neoprotestant
4.08%
2 4.08%
Ateu
8.16%
4 8.16%
Alta religie (specificati)
4.08%
2 4.08%
Agnostic
2.04%
1 2.04%
Total 49 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religion Thread
Religiosilor, din toata munitia voastra de citate cate le respectati in topicul asta Haha?
Dupa parerea mea Religion Thread ar trebui redenumit Religion PVP.

EDIT: Cristi vroiai sa iti explic sensul postului anterior Vatican GAY GAY GAY
Daca Dumnezeu chiar exista nici o religie nu este "religia corecta,adevarata"
Acum vreti sa va fac un desen si sa explic de ce ...
Dorel a realizat cat de penal a fost cand mia cerut sa vin cu dovezi pentru calendarul gay..
De acum o sa fac backup la posturi in caz ca trece cenzura comunista peste ele.
A sters postul lui si din al meu a taiat partea in care iam raspuns.Mai sus se vede last modified by dorel.
Reconstructie

meph144 Wrote:Mam oprit aici sa las un link pentru toti religiosii care vor sa exploreze tainele domnului
Calendar cu preoti gay
dorel Wrote:Si cum dovedesti asta?
Asa pot sa iau si eu prosti de pe net si sa le pun aici pentru un +1 ca tine
Vrei sa iti dau dovezi pentru un calendar?
Daca postam pentru +1 aveam mai mult de 160 de posturi de cati ani intru pe aici ..poate 1,208 ca neam inregistrat in aceeasi perioada. Wink

Atata timp pierdut editand posturile dorele..
(02-16-2014, 03:59 PM)meph144 Wrote: Cristi vroiai sa iti explic sensul postului anterior Vatican GAY GAY GAY

Sa-ti explic pe limba ta:

Io merg in America. Io omor 10 oameni. Americanii ajung la concluzia ca romanii sunt niste criminali.

E corecta concluzia?

(pare o prostie sa intru intr-o dezbatere logica cu cineva care nu stie cu ce se mananca logica)

P.S. Catolicismul e o religie falsa care contrazice Biblie, si in cazul in care iti pui cei 2,5 neuroni la lucru o sa realizezi ca orice religie care se auto-proclama a fi crestina, dar in acelasi timp contrazice invataturile biblice, nu este cu adevarat o religie crestina.

Postarea articolului ala da dovada ori de nesimtire (prin faptul ca iti dai seama ca nu are nicio relevata, dar totusi te bagi in seama) ori prin lipsa de inteligenta (prin faptul ca nu esti in stare sa vezi ca nu are relevanta). E ca si cum tu te uiti la niste ipocriti care se cred crestini, vezi ca sunt pe langa ceea ce se spune in Biblie, si pe urma ajungi la concluzia ca asta inseamna ca Dumnezeu nu exista... iti recomand niste cursuri de logica, uite aici unul: http://biblioteca.regielive.ro/cursuri/l...t-540.html Succes! Wink Astept un argument logic si inteligent pentru inexistenta lui Dumnezeu.

(02-16-2014, 03:59 PM)meph144 Wrote: Daca Dumnezeu chiar exista nici o religie nu este "religia corecta,adevarata"

Citeste cursul ala de logica pe care l-am postat mai sus, si revino cu un argument solid, nu doar niste idei semi-inteligente. Multumesc. O zi buna sa ai!
Subiectul se cam amana aici. Am sa vorbesc si cu Kristi despre asta, dar momentan threadul se inchide si se muta in 'cimitirul orcesc'. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Historical RPG thread de prezentare Hegan 6 3,601 12-29-2012, 10:44 PM
Last Post: Hegan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)