Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program Server
#1
Lam cautat in lista si nu lam gasit.Daca poate sa imi spuna cineva cand sa intru ar fi perfect.
#2
*BUMP* Ati inchis serverul?macar sa stiu..
#3
http://www.worldofgothic.ro/forum/showth...p?tid=4408

Citeste ultima postare.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#4
Ms. Mia fost de folos raspunsul tau dar acum este duminica si serveru tot nu este nicaieri!
Deci ce se intampla aici? E sau nu serveru?!
Revin la intrebarea initiala.Se poate sa imi zica cineva cand gasesc serveru online ?Am inteles ca il tii deschis doar cand stai la pc.
Spunetimi o ora anume la care sa intru si sa stiu ca am cu cine juca.Nu sa verific din ora in ora si sa nu fie nici server,nici playeri..

Sau asta este misterul wog.ro Haha?
#5
Sa clarificam. Serverul trebuie preluat de altcineva. Pana sa inceapa facultatea mi-am permis sa tin laptopul deschis majoritatea zilei, insa acum, nu mai pot face acelasi lucru.

Motive: 1. In timpul saptamanii sunt motive tehnice, acelea ca netul nu imi apartine si nu pot umbla la setarile serverului.

2. In weekend incerc sa il tin deschis, dar dupa o saptamana de facultate, nu prea imi arde sa am grija de el.

Deci solutii ar fi: 1. Sa ii dau cuiva fisierele serverului si sa-i explic cum se seteaza cele necesare.

2. Sa incercam sa il punem undeva online. (asta daca merge)
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#6
Nu ai cui sa-l dai. Poate lui Beowulf. Ca in rest. Daca dai altcuiva serverul va pica de tot.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#7
Mai bine il inchizi acuma si ii dai drumu cand se face noul gmp si il ti si tu sau ii dai cuiva care poate sa tine serveru si sa apare pe homepage cand e online serverul cu verde sau offline cu rosu sau si cati jucatori sunt ...asta daca poti desigur
#8
(10-28-2012, 01:08 PM)Bane Wrote: si sa apara pe homepage cand e online serverul cu verde sau offline cu rosu sau si cati jucatori sunt ...asta daca poti desigur

http://lobby.gothic-multiplayer.pl/serve...hp?lang=en
#9
Daca se simt baietii de la Next-Gen sa vina cu netu si la mine in deal o sa pot hosta eu serveru de dim pana noaptea.Deocamdata am wireless de 1mb.
Daca nu se gaseste nici o solutie putem oricand sa donan toti cate 1 euro pt un serviciu de server hosting.Banuiesc ca asta iese din discutie Haha
Deocamdata se baga cineva la un joc pe International Colony?Datimi PM Grin
Stiti cum se numeste melodia de pe http://lobby.gothic-multiplayer.pl/serve...hp?lang=en\ ?
#10
Daca mai intereseaza pe cineva serverul de multiplayer, postati aici. Voi tine eu serverul pe perioada concediului, daca sunteti de acord si dupa ce stabiliti detaliile: harta, tip de joc, etc.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Probleme la conectare la server vladeanu 1 1,197 06-30-2014, 04:52 PM
Last Post: Szekemri
  Server ON Cristian 0 1,218 11-16-2013, 04:06 PM
Last Post: Cristian
  Server rules Cristian 1 2,125 09-09-2013, 11:58 PM
Last Post: Cristian
  Probleme: conectare la server Cristian 5 2,551 07-23-2013, 02:11 PM
Last Post: lpalin
  Nou server de multiplayer Szekemri 0 1,421 05-03-2013, 09:44 AM
Last Post: Szekemri
  Gothic 2 server multiplayer iustintoma 42 17,782 02-10-2013, 01:32 PM
Last Post: Warhell
  GOTHIC: Multiplayer Server! Cristian 11 4,522 10-24-2012, 02:13 PM
Last Post: Piticu

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)