Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 5
#91
Ai mare dreptate cornel...eu am jucat toate gothicurile de peste 10 ori...un fan gothic nu se satura niciodata de gothic...si cred eu...ca ar mai tine seria in picioare si cred ca am mare dreptate este gothic 2 returning dar pacat ca nu este tradus.
replyReply
#92
Da traducerile atrag multi gameri(tineri de obicei) spre un anume joc si tot odata si spre o anume comunitate ce a lansat traducerea, dar nu o traducere arata cat de bun este un joc daca te chinui putin ii dai de cap in cele din urma...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#93
Am jucat returning tradus in engleza, tradus cu google translate, nu a fost cine stie ce.

Si mie mi-a placut gothic 4, am zis in alt thread ca are legatura cu celelalte gothic-uri si ce-am mai palabragit eu acolo.
replyReply
#94
Daca imi conving parinti sa imi dea un buget substantial pentru achizitionarea unui nou calculator imi fac unu de zbor cu el Haha Pana atunci nu pot sa spun daca gothic 4 e bun sau nu doar ce am auzit de la alti....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#95
Are legatura cu celelante gothicuri dar doar putin...parerea mea
replyReply
#96
Daca as fi in locul celor de la PB nu as continua o serie care se termina cu 3 episoade nereusite. FG sucks, Gothic 4 stincks and Fall of Setariff is a bad joke. Mai bine ar reinventa seria cu cateva episoade anterioare aventurilor lui nameless pe care sa le lege de G1 in felul in care s-a facut legatura intre Mafia 1 si 2. Sau sa scoata un Gothic 5 care incepe cu eroul care se trezeste dintr-un vis urat chiar inainte sa patrunda in unknown lands.Haha
replyReply
#97
Ai mare dreptate aici iuli.Sau sa faca gothic 5 ca si cu,m ar veni iarasi namless hero in khorinis si valley of mine ce credeti ar fi super.
replyReply
#98
Eu de foarte mult timp zic ca cel mai bun gothic ar fii acela care sa le prinda si pe cele anterioare in el nu in totalitate(adica nu fiecare quest minor... doar cateva mai importante ce au legatura cat de cat cu poveste)

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#99
Da...cam asa
replyReply
Nu cred ca ar fi bine sa faca prequel la gothic1, adica dupa ce il termini stii tot ce se va intampla mai departe.. Poate aflam numele lui nameless.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink Gothic Animatie GagaManMusic 42 21,480 09-21-2015, 03:25 PM
Last Post: GagaManMusic
  gothic returning stalin75 1 1,855 07-02-2015, 01:57 PM
Last Post: Watras
Sad Cea mai tare serie de walkthrough a seriei Gothic (RO) bucurgabriel25 13 5,726 12-10-2014, 10:11 PM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic 2 - the movie - proiect Szekemri 31 13,677 10-20-2012, 09:43 PM
Last Post: soul of darkness

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)