Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 5
Parerea ema este ca daca aflam numele lui nameless nu ar fi mare branza.Eu as prefera sa faca un joc care sa-mi aminteasca de celelalte 3. Grin
replyReply
Gen nameless sa fii avut un vis/viziune ca el a facut/va face toate astea cand el defapt este un om normal fara nimic deosebit?

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Nu asa nu este frumos cum zici tu...
replyReply
Ideea cu visul urat era doar o ironie care viza cele 3 episoade nereusite ale seriei.
Si nu sugeram un prequel, vorbeam despre ceva cum s-a facut legatura intre Mafia 2 si Mafia 1, fara nicio legatura directa intre cele doua, exceptand scurta intalnire dintre cei 2 protagonisti. Eu asa as vedea un eventual Gothic 5, ca pe o alta poveste cu alt erou in aceeasi lume gothica, pentru ca n-as fi curios sa vad ce-ar putea urma dupa FG, Arcania sau Fall of Setariff.
replyReply
As prefera sa fie o poveste gen Prototype 1 si Prototype 2.... Nameless a ucis familia cuiva iar acum protagonistul nostru vrea razbunare si face diverse misiuni ca sa ajunga sa il asasineze pe nameless....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
In eventualitatea unui Gothic 5 nameless ar trebui sa dispara din peisaj cu demnitatea care i-a mai ramas.Haha
replyReply
Gothic nu e la fel fara Nameless, exemplu luati din ArcaniA, un eventual Gothic 5 nici nu cred ca mai intra in discutie. Sincer, cred ca seria Gothic s-a incheiat cu ArcaniA.
FlowerFlower
replyReply
N-am jucat fall of setariff si da, nameless sa fie neputincios(gothic4)... ma intreb de ce au facut cei de la jowood asta? Nameless eroul sa fie bolnavior, i se potriveste numele de beatrice.
replyReply
(08-18-2013, 05:44 AM)Cristian Wrote: N-am jucat fall of setariff si da, nameless sa fie neputincios(gothic4)... ma intreb de ce au facut cei de la jowood asta? Nameless eroul sa fie bolnavior, i se potriveste numele de beatrice.

Eu cred ca au aratat defapt ca nameless este si el "om" adica se poate imponlavii si altele...(nu l-am jucat nu am alte argumente Haha )

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
L-a posedat un demon, lmao. Cliseu de clasa 5 a.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink Gothic Animatie GagaManMusic 42 20,951 09-21-2015, 03:25 PM
Last Post: GagaManMusic
  gothic returning stalin75 1 1,803 07-02-2015, 01:57 PM
Last Post: Watras
Sad Cea mai tare serie de walkthrough a seriei Gothic (RO) bucurgabriel25 13 5,573 12-10-2014, 10:11 PM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic 2 - the movie - proiect Szekemri 31 13,440 10-20-2012, 09:43 PM
Last Post: soul of darkness

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)