Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 5
#11
Uite aici : http://www.worldofrisen.de/english/article_299.htm
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#12
Având în vedere că s-a ocupat de poveste şi de design, eu consider că a fost foarte important.
Sup
replyReply
#13
(11-22-2012, 03:40 PM)Warhell Wrote: Având în vedere că s-a ocupat de poveste şi de design, eu consider că a fost foarte important.

Probil ca nu a fost singurul care s-a ocupat de partea asta(story si design)Grin.
Sau cine stie, poate unul mai bun ii va lua loculSmile.
replyReply
#14
Dupa parerea mea, jocul risen este cel mai naspa joc din cate am vazut.
Cat despre Gothic 5 eu mai degraba as vrea unu gen gothic 4 doar ca sa poti explora toata harta si sa nu te ajute cu misiunile. Asta ar fi fost frumos Smile
replyReply
#15
(12-02-2012, 08:53 PM)The4Ever Wrote: Dupa parerea mea, jocul risen este cel mai naspa joc din cate am vazut.
Cat despre Gothic 5 eu mai degraba as vrea unu gen gothic 4 doar ca sa poti explora toata harta si sa nu te ajute cu misiunile. Asta ar fi fost frumos Smile

Daca ti-a placut mai mult Arcania decat Risen, prefer sa nu-ti comentez gusturile. Dar daca-ti doresti un Gothic5 asemanator cu Arcania, prefer sa nu apara niciodata.Haha
replyReply
#16
(12-02-2012, 08:53 PM)The4Ever Wrote: Dupa parerea mea, jocul risen este cel mai naspa joc din cate am vazut.
Cat despre Gothic 5 eu mai degraba as vrea unu gen gothic 4 doar ca sa poti explora toata harta si sa nu te ajute cu misiunile. Asta ar fi fost frumos Smile
Show Content
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#17
Misterul a fost elucidat, oameni buni! După cum spune directorul de afaceri al Piranha Bytes, Michael Ruve, echipa lucrează întradevăr la un nou proiect. Din păcate, nu ne dă şi un nume sau oricare alt detaliu. Oh well, măcar ştim că avem la ce să sperăm.

[Image: capturefki.jpg]
replyReply
#18
http://forum.worldofplayers.de/forum/thr...st20289760

Am gasit pe forumul german al Risen de pe WoP, o chestie nu stiu cat de utila, dar destul de interesanta in vederea noului proiect. Nu prea m-a ajutat Google Translate-ul, dar cred ca ideile de baza le-am inteles.

Acelasi Michael Ruve spunea cum ca detaliile despre noul titlu intarzie, pentru ca echipa nu vrea sa mai faca promisiuni desarte (?) asa cum au facut-o inainte. Aici presupun ca se refera la Gothic 3. A confirmat insa inca o data ca se lucreaza intens la un proiect, de data asta fara presiunea publisher-ului, cum a fost cazul cu JoWood.
In alte cuvinte, probabil ca vom mai avea de asteptat pana vom afla chiar si cel mai mic detaliu, insa, vom fi rasplatiti pe masura, noul titlu fiind mult mai finisat.
replyReply
#19
Seems fair to me.Nu m-ar deranja chiar deloc sa joc un nou titlu din universul Risen sau Gothic.
replyReply
#20
Foarte înţelept din partea lor să ţină proiectul mai secret. Consider că e mai mult decât suficient ca lumea să ştie că se lucrează la un nou joc. Fără alte presiuni şi alte penibilităţi ce ar fi putut distruge din calitatea jocului.
Sup
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink Gothic Animatie GagaManMusic 42 21,006 09-21-2015, 03:25 PM
Last Post: GagaManMusic
  gothic returning stalin75 1 1,806 07-02-2015, 01:57 PM
Last Post: Watras
Sad Cea mai tare serie de walkthrough a seriei Gothic (RO) bucurgabriel25 13 5,586 12-10-2014, 10:11 PM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic 2 - the movie - proiect Szekemri 31 13,450 10-20-2012, 09:43 PM
Last Post: soul of darkness

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)