Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 5
Da stim deja asta
Show Content
Si mai e o ora pana aflam detalii despre noul joc
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
set in a brand new post-apocalyptic science fantasy universe that puts players into a huge, seamless game world full of original characters, mutated creatures, deep moral choices and powerful action
replyReply
no Gothic Sad
replyReply
dupa cum arata Elex o sa fie smecher RPG am inteles. Daca o sa fie in gen Gothic , cu animale/arme , sabi,arcuri si fara pistoale si alte kkturi o sa fie OK !!!

Cat despre Gothic 5 ... nu prea vad ce ar veni nou , am inteles anu trecut ca PB vroiau sa scoata G5 cu o poveste ciudata : Dupa 1000 de ani de la G4 , veneau extraterestri pe pamant , eram invadati de Aliens si Hero trebuia sa se lupte cu ei si plm ... oricum era un kkat de joc ala , era sigur cu pistoale,lasere si alte dracii stupide care nu isi au rostul in GOTHIC !.
Si de aceea cred ca PB vor sa faca Elex + sincer nu vad ce ar putea baga in G5 , eu vreau un remake la G1 si G2 poate , sa ne intoarcem in Old Camp si in toate orasele si si sa-l mai omoram pe Gomez o data Haha) si daca imi aduc aminte pe la final la G1 , Hero vb cu Milten si ai spune sa plece ca vin orcii sa invadeze castelu New Camp parca ... Si as vrea un remake cu orcii in castel si noi sa-i omoram ... pfaaa ce calumea ar fi.....

G1 RAMANE IN ISTORIE. Este preaaa Smecher totul acolo , de la animale la sabii,armuri, castel si Orcii arata super smecher... pacat ca nu se ramane la Lumea din G1 si G2 , ca la G3 si G4 deja era prea.... am ajuns prea in lumea noastra cu " porci " / " caprioare " =)))) , prea naspa.
" Fight For Glory "
replyReply
Sau Khorines dupa plecarea eroului, expeditia lu' Hagen in VOM sau repopularea Jharkendar-ului/ razboi intre pirati si banditi.
replyReply
Avand in vedere moda EE-urilor, nu m-ar mira ca in cativa ani sa vedem astfel de versiuni si pentru primele Gothic-uri (macar). Lucru ce nu ar fi neaparat rau, atata timp cat nu schimba prea tare partea grafica. Am vazut clipul ala postat recent cu G2 ultra high settings - that was bullshit.
replyReply
EE-urilor?
replyReply
Enhanced Edition. Vezi Baldur's Gate, HoMM 3, Age of Empires etc.
replyReply
Ce zice-ti de ELEX? apare in 10 zile
replyReply
Gothic 5?
Nimic?
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink Gothic Animatie GagaManMusic 42 20,437 09-21-2015, 03:25 PM
Last Post: GagaManMusic
  gothic returning stalin75 1 1,745 07-02-2015, 01:57 PM
Last Post: Watras
Sad Cea mai tare serie de walkthrough a seriei Gothic (RO) bucurgabriel25 13 5,402 12-10-2014, 10:11 PM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic 2 - the movie - proiect Szekemri 31 13,102 10-20-2012, 09:43 PM
Last Post: soul of darkness

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)