Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notpron
#1
Incercati sa rezolvati asta, fara walkthrough/sa trisati. E foarte greu.
replyReply
#2
numi dau seama la lvl 2
[Image: 242idki.png]
replyReply
#3
Doar aici aveti voie sa scrieti raspunsurile de la Notpron.

@carnage: La lvl 2, trebuie sa apesi butonul TAB pana vezi ca se selecteaza "clanta" usii, iar apoi apesi ENTER. Wink
Daca acolo ai probleme, atunci ce vei face la nivelele superioare (exista ~ 140 nivele)? [intra aici]
replyReply
#4
Eu am schimbat sus unde era .../level2/... am modificat in 3:-?.
replyReply
#5
se poate si asa am vazut pe youtubeGrin
[Image: 242idki.png]
replyReply
#6
Sentimentul pe care il ai atunci cand dupa mai multe incercari gresite, iti vine o idee, o incerci si vezi ca ti se incarca nivelul urmator, este unul deosebit :X. Acest joc se aseamana mult cu Seria Gothic. E mai frumos sa termini jocul singur, decat cu ajutorul walkthrough-urilor/cheat-urilor. Dar, bineinteles, voi alegeti modul in care vreti sa jucati acest "riddle game". Succes! Smile
replyReply
#7
am facut vreo 5 nivele da is grele rau (mam uitat pe you tube la cateva Haha )
replyReply
#8
eu am fost asa mai porc si am cautat walkthrough. dar nu am niciun pic de rabdare sa caut. si sunt multe faze, gen HTML. singur am ajuns pana la stagiul 4 parca Haha
eu am google chrome, si nu am avut nicio problema la level 2 pentru ca am dezactivat chestiile alea Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#9
e tare jocul Haha si greu pana la urma mi se pare ca sunt walktrought pe you tube la notpron pana la lvl 6 sau 12 nuj exact Haha

Stici ce inseamna asta Haha ....- --- --- -.. --- --- e din notpron inseamna ****** sau .--.---.--.-. ***** asta este la nivel 4 Smile

EXISTA THREADUL "NOTPRON *SPOILER*" PENTRU RASPUNSURI! NU MAI SCRIETI RASPUNSURI AICI! (by Necro)
replyReply
#10
da =)) ca era codul morse.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)