Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avatare si semnaturi
#1
Aici va puneti ce avatare sau semnaturi noi aveti. Si tot aici ceilalti useri isi vor spune parerea despre avatar/semnatura.

La mine in combo este Hatake Kakashi, din manga-animeul Naruto. La avatar e o forma chibi (adica caricatura mica si draguta) a lui, citind cartea sa favorita.
Si la semnatura e tot el si animatia aia e dintr-un joc Naruto pentru o consola, jocul se numeste Ninja Council.
Ce parere aveti de combo-ul meu?
replyReply
#2
Este foarte misto si caraghios, din cate se vede eu nu am nimic.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#3
Pai de ce nu iti pui ceva? Ceva legat de demoni ar fi misto. :-D-:
replyReply
#4
Helper, fiecare are preferintele lui. Si eu ar trebui sa imi pun ceva mai calumea... (Deocamdata nu am nimic - aveam inainte sa se refaca forumul.) Grin
replyReply
#5
Avatarul si semnatura mea sunt din Naruto, desenele la care se uita frate-miu. Nu prea imi place desenul, dar imi plac mult aceste imagini. Erau pe PC, si am zis sa le pun pe forum.

Am adaugat avatare noi la galeria cu avatare. Sper sa va placa.
replyReply
#6
Uau! Sunt niste avatare super, dar totusi eu prefer sa am pe forum avatarul meu personal (adica GLaDOS). In curand trebuie sa imi pun si o semnatura...
replyReply
#7
Din cate se vede, eu am la avatar un dragon, mie imi plac dragonii de cand eram mic, imi plac dragonii si miturile despre ei.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#8
Stiti ce reprezinta simbolurile mele? Nu le-am pus acolo doar fiindca am vazut undeva si mi-au placut, ci ele chiar inseamna ceva pentru mine, cred in ele.
Si semnatura o vedeti aici, ati vazut filmul?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#9
Deci simbolurile ce reprezinta? Nu am inteles, ce reprezinta ele?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#10
Stanga sus - Chi (bioelectricitate)
Dreapta sus - Anarchy
Stanga jos - Ateism
Dreapta jos - Taijitu (Yin Yang/Dualitate)

D0rYnpl, ce inseamna GLaDOS?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)