Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Coltul meu de WoG] That's who I am
#1
salutari toti gothicarrii Smile.
nu m-am gandit niciodata sa scriu un blog sau ceva dar m-am gandit ca unii oameni ar putea sa-mi dea niste sfaturi .. destul de bune
asa ca o sa scriu despre mine Smile
am 14 ani
sunt intra 8a (foarte greu)
imi place muzica rap si vad ca ''unii'' deja mi-au criticat limbajul . asa vorbesc eu intr-o oarecare parte ma reprezinta si punct . Smile
am scris in muds area deoarece eu sunt foarte ''caterincos'' si is tot timpul pus pe glume si caterinca . Smile astept intrebari si alte chestii :

p.s o sa incerc sa mai postez si ceva powie
#2
Intrebari nu prea o sa-ti spunem noi. Intr-un blog trebuie tu sa postezi anumite lucruri/ganduri/orice si noi sa le citim si sa le comentam eventual.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#3
(11-20-2012, 08:59 PM)cedry2k Wrote: asa vorbesc eu intr-o oarecare parte ma reprezinta si punct . Smile

Te reprezinta in masura in care esti un copil prost educat, care nu cunoaste mai deloc regulile gramaticale si e prea lenes ca sa schimbe ceva in privinta asta.
#4
Nu ii place gramatica si asta este problema lui.
Nu scrie perfect dar macar nu e cu dalea "K ma duk qu gorn la mama dracu".
Sariti toti pe el de parca ati fi perfecti,cat timp nu injura si alte chestii eu zic ca nu conteaza cateva greseli de gramatica.Suntem pe internet pana la urma.
#5
(11-21-2012, 02:56 AM)meph144 Wrote: Nu ii place gramatica si asta este problema lui.
Nu scrie perfect dar macar nu e cu dalea "K ma duk qu gorn la mama dracu".
Sariti toti pe el de parca ati fi perfecti..

Toti inseamna mai multi. Eu il vad doar pe Bogdan care i-a reprosat asta. Si normal ca si eu sunt de acord cu el.

Gandeste-te la asta ca la o cadere din plin a cunoasterii limbii romane. Si daca va mai cadea mult, vom ajunge undeva urat de tot. Si ne afecteaza pe toti, nu conteaza ca-i pe internet sau intr-o scrisoare.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#6
Topicul a fost facut inainte sa ii reproseze bogdan deci sunt mai multi Tongue.Nu trebuie neaparat sa posteze in topicul asta.
Romania este in decadere ce te astepti de la limba?
Ar trebuii sa ne intelegem nu sa facem tam-tam ca a scris unu "intra 8a".
#7
Daca noi ne chinuim sa scriem cat de corect putem , de ce sa nu faca si restul la fel? Sau eu trebuie sa iau atitudine si sa ii accept limbajul de mess?
#8
Tipic romanesc.A gresit aratai unde nu te apuca sa il faci needucat lenes si mai stiu eu ce.
Daca tu scrii corect nu inseamna ca si eu sunt obligat sa o fac.Atatha timp kt ieu vreu sa scriu ashea..nu vede carei problema?
Sunt forumuri unde se iau de tine si daca nu pui o virgula cand trebuie.Sper sa nu fie cazul si aici.
Partea plina a paharului?Toate liniutele sunt la locul lor.
Nu o sa vezi asta niciodata intrun post de al meu dar inca nu mia reprosat nimeni ca sunt analfabet.
Poate nu stie sa scrie 100% corect.Te oferi sa ii dai tu lectii de romana?
Sau nu mai poate posta aici pt ca va ustura pe voi ochii de la "limbajul de mess" ?
Limbaj de mess ai mai sus ..al lui este aproape normal Tongue
#9
Quote:Niste atentionari separate, pentru care nu se vor da sanctiuni, dar sunt bine de respectat in caz ca doriti ca userii de aici sa va placa.

Incercati sa scrieti cat se poate de corect din punct de vedere gramatical.
Fara exces de "sh"uri si "tz"uri si "k"uri.

Cand scrieti un thread nou, fiti siguri ca il postati in forumul corect.
Linkurile din semnaturi sunt interzise, atunci cand ele sunt considerate de moderatori complet nepotrivite. Folosite in limita bunului simt, sunt acceptate.
Un thread nou inceput va fi inchis daca nu primeste raspuns timp de 2 saptamani (exceptie fac threadurile pt ajutor la Gothic 1,2,3)
Sup
#10
atata timp cat intelegi mesajul care il transmite e ok din punctul meu de vedere ...da na acuma mai sunt si alti care nu suporta pe cei cu studi mai inferioare si prefera sa spuna adevaru crunt pe fata...
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)