Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A fost odată ca niciodată... - Discuţii generale
#21
Nu prea am tinut cont de regulile stabilite, am incercat mai mult sa descriu o stare sufleteasca. Dar m-am tinut de cuvant, pentru ca am promis.
replyReply
#22
Foarte bine ca nu ai tinut cont de reguli. Oricum aveau un scop mai mult indrumator. Important e sa fim cat mai creativi si, cum ai facut si tu, sa punem suflet in ceea ce scriem.
replyReply
#23
Frumos inceputul. O intrebare: daca faceti ceva in genul Hanului Ancutei, va veti aduna toti la o masa si veti incepe sa povestiti? si tot ce a fost pana acum, este o introducere in actiune?

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#24
(11-09-2013, 09:27 PM)cornel Wrote: Frumos inceputul. O intrebare: daca faceti ceva in genul Hanului Ancutei, va veti aduna toti la o masa si veti incepe sa povestiti? si tot ce a fost pana acum, este o introducere in actiune?

Da, cred ca ce a fost pana acum pe acolo a fost un fel de introducere al nostru in poveste. Sincer, recunosc ca e prima data cand citesc povestea si ce se intampla acolo. Mi s-a parut tare si am inceput si eu sa scriu.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  A fost odată ca niciodată... Bogdan 3 2,077 11-09-2013, 05:40 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)