Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A fost odată ca niciodată... - Discuţii generale
#11
Terente, nu, nu o să implicăm istoria în toată treaba. Adică, nu o să fie un fel de Historical RPG dacă la asta te referi.

Cedy2k, fără supărare, dar până nu începi să scrii măcar cât de cât corect dpdv gramatical, aş prefera să nu o faci. Asta e singura regulă la care ţin, să scriem corect cu toţii. Nu cred că cer foarte mult.
Aşadar, corectează-ţi scrisul şi după poţi să intri fără probleme Smile
replyReply
#12
Foarte frumos inceputul, Bogdan. O sa postezi tu prima poveste, ca sa intelegem mai bine in ce mod se vor desfasura discutiile? Cred ca asa ar fi cel mai bine.
replyReply
#13
Ok, o să încerc să fac ceva în seara asta. Între timp puteţi să postaţi câte o mică descriere pentru personaje. Numele, o imagine şi unul sau două detalii mai importante. Apoi, pe parcurs putem să adăugăm şi alte informaţii.

Aşadar, scaunele sunt libere, cine se aşează primul? Smile
replyReply
#14
Wow. Ce inceput! Bogdan, jos palaria.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
(12-04-2012, 07:51 PM)Bogdan Wrote: Aşadar, scaunele sunt libere, cine se aşează primul? Smile

Nu am inteles cine este Petrini. Are vreo legatura cu personajul lui Marin Preda?
replyReply
#16
Au legătură în măsura în care Victor Petrini e personajul din literatură cu care am reuşit să rezonez cel mai mult. Tocmai de acea Petrini e şi numele personajului meu din această poveste.
replyReply
#17
(12-05-2012, 04:57 PM)Bogdan Wrote: Au legătură în măsura în care Victor Petrini e personajul din literatură cu care am reuşit să rezonez cel mai mult. Tocmai de acea Petrini e şi numele personajului meu din această poveste.

Aha. Inseamna ca am inteles bine.
replyReply
#18
Şi, zici şi tu căteva cuvinte? Smile Sau altcineva...
replyReply
#19
(12-05-2012, 05:11 PM)Bogdan Wrote: Şi, zici şi tu căteva cuvinte? Smile Sau altcineva...

Am terminat cu traducerea, deci ma bag in poveste, asa cum am promis. Imi va fi greu sa gasesc imagini si sunet pentru ce-mi bubuie mintea, dar sper sa ma descurc.Haha
replyReply
#20
Frumos old nick, începutul e foarte promițător. Smile
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  A fost odată ca niciodată... Bogdan 3 2,120 11-09-2013, 05:40 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)