Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ars Ignis
#51
Te-ai gandit la un pret la aparitia jocului?:d
replyReply
#52
Ce misto e scheletul.
Vad o usoara asemanare intre lumea pe care o creezi tu si spatiul din gothic(sau poate mi se pare mie). Va fi vreo asemanare dintre cele doua jocuri?
Sincer apreciez munca ta si a echipei tale...avand in vedere ca te iei la tranta cu ceva destul de greu de realizat. Mie sincer cea mai interesanta parte a muncii la un joc mi se pare crearea graficii cu programele de modelare 3d si adaugarea sunetelor. Dupa mine astea doua sunt cele mai faine
Grin.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#53
(01-02-2013, 11:21 PM)roby14 Wrote: Te-ai gandit la un pret la aparitia jocului?:d

Va fi mic, asta-i sigur Smile

@zamo
Quote:Ars Ignis is a first person RPG that presents an atmospheric adventure taking place in a living underground world. It attempts to revive the feeling of the old classics: Ultima Underworld, Arx Fatalis and Gothic. The game is in a very early state, but in continuous development.

@everyone
Scheletul a primit un update; acum sunetul si hitpoint loss sunt sincronizate. De asemenea, are un comportament ceva mai evoluat.
replyReply
#54
More skeleton! De data asta se misca singur, si fuge dupa noi ca sa ne atace, in caz ca-i violam intimitatea. Oh my god, nowhere is safe!
replyReply
#55
Omoară omu și pleacă Haha filthy human
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#56
That's how they roll Grin
replyReply
#57
Sa studiem putin scheletul in habitatul sau natural. Se pare ca, datorita absentei creierului, activitatile sale nu sunt prea complexe, si se rezuma la plimbat si ramas idle.

Prima rutina reala pusa in aplicare Grin
replyReply
#58
Bună treabă!
Sup
replyReply
#59
Ce funny se miscaHaha...care e urmatoarea creatura?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#60
Am descarcat si eu Unity 3d freeware si voi incerca sa pricep cate ceva de-acolo. Fiind varza la programare probabil ca nu voi reusi mare lucru dar macar voi sti ca am incercat.Haha Imi place sa incerc sa fac si eu lucrurile interesante pe care le fac altii, cum se intampla si in cazul de fata.Smile
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)