Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Champion of Gothic ~ Concurs
Yap, dar e putin mai complicat. Mai e putin de lucru...sa nu credeti ca las balta totul.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Maine voi da drumul la a 3 a proba. Au fost unele intarzieri din cauza unor neintelegeri, sesiuni de la facultate si alte chestii de genul...dar ma voi ocupa eu integral de tot.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Proba a 3 a este gata...diseara am sa o postez. Mai am mici retusuri de facut.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Astazi, voi bravi eroi a-i Myrthanei ce ati luptat cot la cot pentru titlul de Campion al lumii Myrthanei, va aflati la sfarsitul turnirului. Vreau sa va multumesc cu aceasta ocazie pentru ca ati participat si va multumesc foarte mult ca ati fost de treaba si ati colaborat. Nu credeam ca voi reusi sa va fac sa desenati sau sa compuneti poezii. Din pacate primul loc nu poate fi acordat tuturor, caci dupa cum spune si maria saHaha Rhobar al III-lea, cu totii ati merita acest loc de cinste.
Asa ca voi cei ce ati fost pe rand fierari, magicieni, barzi, ba chiar si istorici...meritati laudele tuturor. Mi-ati dovedit ca totusi aceste turniruri mai pot avea loc in comunitatea noastra. Asa ca nu o mai lungesc prea mult, si voi oferi numele castigatorilor.
Locul 3: Acest loc este in totalitate al celui ce a reusit sa ne uimeasca cu o poveste amuzanta si cu talentele sale de istoric. El este:
Show Content
Premiul 3 consta in mai multa reputatie in randul userilor si o inmultire a averii cu inca 3000 de galbeni.
Locul 2: Este ocupat de cel ce a reusit sa ne uimeasca cu uniforma de pirat, de asemenea este cel ce a pus foarte mult suflet si stil in poezia sa. La sfarsit dovedind de asemenea cunostiintele sale avansate de istorie. El este
Show Content
.
Premiul 2: consta in titlul de aristocrat timp de 3 zile pe forum, asa ca propun ca dupa ce ii expira lui Terente privilegiul, sa mai primeasca 3 zile in plus. Pe langa acest premiu, vei primi reputatie.Smile
Locul 1: Detinut de catre unul dintre oamenii care a pus foarte multa pasiune, uimindu-ne de asemenea cu povestea tanarului Dhrall, care spre uimirea tuturor, va continua, chiar aici in comunitatea noastra, aplaudati-l pe
Show Content
Premiul 1 consta in titlul de aristocrat avand accesul pentru o saptamana in partea superioara a comunitatii, pe langa acest lucru, bravul campion va primi o medalie(virtuala) care va dovedi ca a castigat acest concurs...pe langa acestea doua un al treilea va completa totul si anume dupa trecerea sa prin acest concurs, bogdan devenind foarte iubit de o parte din cei ce au luat parte la turnir va primi reputatie.

Restul participantilor sunt:

Beowulf - 1 punct
roby 14 - 0 puncte
Hegan - 0 puncte


Restul participantilor vor primi cate 1000 de galbeni de fiecare.


Aceste premii sunt primite pe merit. Sper doar ca nu vor exista discutii pe seama premiilor oferite. Am dorit ca acestea sa fie intre multumitoare si decente. Va asigur ca punctajul final este facut in functie de punctele obtinute la fiecare dintre probe.
Astfel Locul 1 = 3 puncte, Locul 2 = 2 puncte, Locul 3 = 1 punct, restul 0 puncte, iar cei ce au sarit peste proba, -1 punct.


Inca odata va multumesc de participare si sper sa fiti tot atat de multi si de pasionati si la urmatoarele concursuri.Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Felicitari Bogdan!
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



Thanks, nu stiu daca meritam sa castig, dar concursul a fost interesant si cred ca mai multe felicitari merita Zamolxis pentru ca a organizat toata treaba si a facut-o excelent. Sper sa mai vedem si alte turnee pe viitor Smile
Sincer nu ma asteptam sa fie pusa atata efort in tot ce s-a facut. Cum am mai spus cu threaduri si postari detaliate cu teme gothice si quizuri care nu e chiar floare la ureche sa le faci (psihic).

Felicitari Zamolxis si felicitari Bogdan.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Multumesc...si va multumesc voua. Daca nu mai vrea nimeni sa vina cu vreo parere, eu cred ca deocamdata threadul concursului va fi inchis pana pe o data viitoareSmile.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propuneri concurs Bogdan 28 10,453 05-05-2013, 01:45 PM
Last Post: Szekemri
  The Champion of Gothic ~ Proba 3 Zamolxis1 25 7,602 02-11-2013, 08:49 PM
Last Post: Cristian
  The Champion of Gothic ~ Proba 2 Zamolxis1 63 20,740 01-19-2013, 12:30 AM
Last Post: Robi
  The Champion of Gothic ~ Proba 1 Zamolxis1 12 4,373 01-06-2013, 11:22 PM
Last Post: Zamolxis1
  Gothic Movie Contest Dastan 39 12,682 07-17-2012, 10:21 PM
Last Post: Robi
  Concurs de Benzi Desenate Zamolxis1 51 19,198 02-14-2012, 09:09 PM
Last Post: Zamolxis1
  Concurs-Take the Pics Bogdan 61 24,918 02-14-2012, 03:07 PM
Last Post: Bogdan
  Concurs - Cele mai interesante peisaje. Warhell 136 35,693 01-13-2012, 03:12 PM
Last Post: Kristi
  Poze Concurs Peisaje din Gothic. Zamolxis1 5 3,238 01-13-2012, 02:51 PM
Last Post: Kristi
  Concurs - Game Remix Bogdan 7 3,196 01-09-2012, 08:26 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)