Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clubul cinefililor - Discutii generale
#51
(01-28-2013, 05:54 PM)Warhell Wrote: Şi ziceţi să nu mă iau după rating? După review-ul lui Terente nici nu vreau să-l mai urmăresc. Haha

Te uiti la tot doar daca-ti place si daca-l suporti. Nu trebuie sa te iei dupa review-ul meu, pt. ca fiecare are gusturi diferite.

But, Bogdan are dreptate. Nu mai postez inainte de termen. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#52
Va reamintesc ca maine e ziua de discutii Smile Sper ca ati apucat sa vedeti filmul. De asemenea, Warhell, sa pregatesti filmul urmator.
replyReply
#53
Deci astăzi trebuie să postez review-ul..sau mâine? Haha
Filmul următor va fi American History X.
Sup
replyReply
#54
Astazi. Legat de filmul urmator, trebuie sa fie comedie, ca parca asa ne intelesesem, sa o luam pe genuri/tematici. Poti sa iei AHX cand ajungem la drama.
Am zis sa facem in felul asta pentru a putea integra si ideea cu recomandatul de filme. Pe baza alegerii facute in runda respectiva, un participant primeste de la ceilalti cate o recomandare. Apoi, vedem cine a nimerit mai bine gusturile celorlalti. Also, ca sa nu uit, recomandarile le trimitem prin PM, iar odata primit mesaj de la toti ceilalti participanti, isi pune fiecare lista de recomandari primite, eventual si cu pareri despre filme.
replyReply
#55
De când ai pus regula asta? E naşpa ... :|
Nici nu cred că filmele ăstea 2 de dinainte se pot considera comedii..
Sup
replyReply
#56
Well, you know, ar fi frumos sa citesti posturile.

Daca filmele de pana acum sunt comedii sau nu... ei bine, baga tu o comedie adevarata Smile
replyReply
#57
Mie nu-mi plac comediile. :|
Sup
replyReply
#58
Well la-di-da! Ok, ffs, ramanem la AHX si scoatem regula cu genurile, la fel si pe cea cu recomandarile.
replyReply
#59
Altair si Zamo restantieri. Sper totusi sa revina si ei cu cateva cuvinte cat mai curand. Filmul lui Warhell are timp de vizionare pana maine (trei zile, ieri, azi si maine), iar duminica discutii + film nou de la Zamo.
replyReply
#60
Of Sanils and Men,am cautat pe torrente si n-am gasit nimic si am renuntat.
That's my boy,a fost un film chiar foarte bun.Nu vad cu ce anume s-a schimbat Adam Sandler fata de acum 5/6/7 ani.Tot un comediant a ramas si inca stie sa-si faca bine treaba.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii generale despre filme Szekemri 67 27,859 05-12-2015, 09:05 PM
Last Post: Warhell
  Discuţii generale despre seriale Szekemri 34 12,019 11-25-2014, 12:23 AM
Last Post: soul of darkness
  Clubul cinefililor Szekemri 20 7,936 02-17-2013, 10:53 PM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)