Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topicul cu sport
#51
Urasc sportul n-am ce comenta, la faza asta sunt de acord cu RobyHaha Cand jucam ceva pe eliminate, ma las eliminat sa fug pe banca.Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#52
(02-26-2013, 04:02 PM)Warhell Wrote:
(02-25-2013, 10:44 PM)roby14 Wrote: Na, joc basket cand e profa darnica si ne paseaza mingea, daca nu, ascult muzica, ca e sport ce dracu...

Păi succes în formarea unui corp respectabil pentru vârsta ta, în cazul ăsta.
Nu am cerut unul......
replyReply
#53
@banii dati un fotbalist: fotbalul ca orice alt sport major, sau mai bine spus ca orice alta forma de enterteinment, se invarte in jurul banilor. Nu ar trebui sa fiti surprinsi ca se cheltuie atat de multi bani, la fel se intampla si in filme de exemplu, cand un actor ia zeci de milioane pe un film. Nu zic ca e un lucru pozitiv, din contra. Singurul campionat din lume care in momentul de fata vede fotbalul ca un sport si actioneaza ca atare, e Germania. Acolo doar Bayern isi permite sa plateasca 30 de milioane pe un jucator, si asta se intampla rar de tot. In rest, jucatorii sunt crescuti de echipe, fiind recunoscut faptul ca la germani sunt reguli speciale confom carora o echipe nu poate participa intr-un campionat fara a avea un centru de tineret bine pus la punct, precum si un numar minim de juniori in prima echipa. Rezulta jucatori formidabili la un cost minim. Asa ar trebui sa fie peste toti, dar din pacate nu sunt toti germani.
replyReply
#54
Na că s-au dat toate biletele la Steaua-Chelsea, ai apucat ceva?Haha
Sup
replyReply
#55
De ce ai da bani pe asa ceva?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#56
(02-26-2013, 11:03 PM)Ducipal Wrote: De ce ai da bani pe asa ceva?

Acelasi lucru nu il inteleg la tine, cum sa ti cu Dinamo?
replyReply
#57
(02-26-2013, 11:03 PM)Ducipal Wrote: De ce ai da bani pe asa ceva?

nici eu nu cred ca o spuneam mai bine Haha
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#58
Ce nu intelegi din "caine pana la moarte adevarat?"
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#59
(02-26-2013, 11:12 PM)Ducipal Wrote: Ce nu intelegi din "caine pana la moarte adevarat?"

Eu inteleg asta. Am un coleg care e "caine" si chiar sufera pentru Dinamo. Pacat ca nu se ridica si echipa la nivelul suporterilor. Am suferit si eu pentru Steaua la faza cu Middlesbrough si de-atunci m-am lecuit.Grin
replyReply
#60
Şi nu te-ai bucurat deloc după victoria cu Ajax?
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)