Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Team Fortress 2
#11
Si eu joc tf2 mai bine jucam pe TF2.RO (scuze daca e reclama) pentru ca este server de deathmatch si asa inveti cel mai repede ce pot sa faca clasele....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#12
Pai da, ar merge sa jucam si pe un server deja facut, insa ideea era sa fie ceva 'in familie' ca sa zic asa, sa jucam doar membrii WoG. Serverul o il tina unul dintre noi (Raven, daca vrei sa il faci tu, ar fi super), iar intalnirea o sa fie maine seara de la ora 21:00, daca vrei sa participi.

Also, restul lumii, suntem 4 (5 daca se baga si cornel) pana acum, iar pentru extra-fun am avea nevoie de macar 6 persoane, sa putem face macar un 3vs3. Asadar, orice doritor, chit ca a mai jucat sau nu, e binevenit.
replyReply
#13
Si pentru super-extra-fun, am putea vorbi pe skype Grin
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#14
I agree, chiar am vrut sa va intreb daca aveti microfoane. Eventual ne intalnim pe Steam chat si facem schimb de id-uri.

Pana atunci insa, faci tu serverul? Pretty please!!! Grin
replyReply
#15
Acuma il downloadez, ar trebui un tester inainte, sa nu-l fac degeaba, o sa va zic cand e gata.

EDIT: se downloadeaza foarte incet, de juma de ora e doar la 50%, sa vad cat mai dureazaHaha
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#16
In 15 minute ar trebui sa incepem. Vad ca Bv e deja pe Steam, iar roby e aici pe forum (intra si tu pe Steam si discutam pe chat), caz in care il asteptam pe Raven cu serverul efectiv.
replyReply
#17
Well, sorry. Am fost ocupat cu uploadatul si reuploadatul lp-ului, si n-am mai apucat sa iau jocu ca-mi descarca cu 1mb/s si dureaza o vesnicie....Iar netul meu descarca cu 7-8mb normal.
replyReply
#18
Pai si poti sa il iei acum? Also, viteza variaza, la mine a inceput cu peste 10 mb/sec, dar a scazut pana la 1 mb, dupa care a urcat din nou pana la 4-5.
replyReply
#19
Are unchimiu ceva treaba pe laptopSad.
replyReply
#20
Hai jucam niste tf2?

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)