Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League of Legends
#21
(12-24-2014, 12:26 PM)soul of darkness Wrote:
(12-24-2014, 10:48 AM)Dorel Wrote: Da, joc de cateva saptamani, cam 4/ 5. Dar am realizat multe in astea patru saptamani. (De cand am luat vacanta nu am mai jucat caci la tara am net de ... Si imi iese mereu din meci)
MID OR FEED.

Neah.. De obicei joc ce ramane, mai putin adc ca nu imi place. Daca ar fii sa aleg as prefera mid cu Katarina/Yasuo sau in jungla cu Warwick.

La multi ani din nou Faby, ca sa nu mai zica Kristi ca nu conteaza. Haha
FlowerFlower
replyReply
#22
Jestem Polskim co Kurwa, Mid or Feed!!!!

Adc e fain trebuie sa iti gasesti unul ce sa iti placa.... Eu uram adc pana am gasit-o pe vayne.... Daca vrei jucam intr-o zi! Cum am jucat si cu soul Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#23
Joaca cu Cornel si Bronze-ul te mananca.
replyReply
#24
Daca tot e vorba de LoL vreau sa va spun ca joc si eu de o saptamana si cateva zile(deci sunt incepator), poate jucam si noi cateva meciuri(din cate stiu eu parca poti sa inviti unui invocator ca sa joci cu el in acelasi meci) deci daca vreti sa jucam ma puteti contacta (adresa mea de mess o gasiti daca dati click pe numele meu)
replyReply
#25
Am mutat postarile despre Liga lu' Legenzi aici.

@IronMan eu o sa joc, dar dupa vacanta. Totusi cred ca ar trebui sa lasi numele pe care il folosesti in lol aici, ca sa nu mai fie nevoie de adesa de mess. (Nu de alta, dar nu cred ca mai foloseste cineva messenger.) Smile

@Soul, pe tine te-a mancat bronzul ca ai jucat cu cornel? Haha
FlowerFlower
replyReply
#26
Eu inca folosesc messenger-ul (de cand am reinstalat windows-ul, acum aproximativ o luna) si numele meu in LoL e CALMUS1(sa imi dai un mesaj in joc cand imi dai cerere)
replyReply
#27
Daia nu m-a mancat, ca n-am jucat cu el.
replyReply
#28
nimeni dota :''( ?
replyReply
#29
Robi e cu Dota. Haha
FlowerFlower
replyReply
#30
Rito please.... Sper sa se duca dracu cu Bug Splat-ul lor..... O vreme sau in cel mai fericit caz o zi nu mai joc lol...

Nu juca lol cu soul ca te face sa crezi ca a facut penta cand defapt a murit ca prostu Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)