Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League of Legends
#31
Cornel, in ce divizie esti?
FlowerFlower
replyReply
#32
(12-24-2014, 09:42 PM)Dorel Wrote: Cornel, in ce divizie esti?
Era bronz, dar l-au dat aia afara.
replyReply
#33
Bronz 1.... Nu joc ranked ca mereu am ghinion de polonezi fix cand sunt in serii.... Jocu lol de caterinca cu prietenii....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#34
Joaca premade cu un prieten, macar asa stii ca nu o sa mai ai "ghinion" doar de polonezi.

Soul tu ce esti?
FlowerFlower
replyReply
#35
Sau vă mutați pe Vest Tongue. Nu-i ca și cum n-ar fi și acolo destui dobitoci, dar în orice caz e mai competitiv.

Eu mi-am mutat mainul pe Vest în aprilie: MarkinYoungblood. Dar pentru că îmi place să mă mai joc cu prietenii pe Europa de Nord&Est, m-am chinuit să mai maxez un cont, deși sunt abia la level 22: Matraf0x. Aș vrea să ajung la level 30 să bag ranked (teams) că solo nu mai dau în viața mea pe Est.

Dacă vă interesează treburi cu ranked și mă ajutați să-mi măresc contulețul, fac adc și support fără prea mari probleme. Mă rog, față de majoritatea bronziștilor mă descurc pe orice lane, dar bot-ul mi-e cel mai comod. Să mă anunțați dacă-mi dați add, mai ales că acum sunt destul de mulți boți care te adaugă Grin
replyReply
#36
Sunt Silver IV
replyReply
#37
Minteeeeeeeeee!

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#38
Da, da-mi add si vedem atunci.
replyReply
#39
Daca ti-ai luat contul dupa ebay te cred...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#40
Dar silver IV nu e chiar asa de tare. Se poate intra foarte usor in silver. Deci nu vad de ce ar mintii. Smile
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)