Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League of Legends
#51
Domnule soul cum a mers perfect pana marti si ieri l-a luat drq!??! Azi a mers un meci si dupa la fel.... Rito e de vina.... Mereu se intampla dastea la noile update-uri... Prietenii mei au mai patit asa....

Unicul SeeTheer Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#52
Nu am patit niciodata asa ceva, cum au zis cei de la RIOT nu rito, e din cauza ta, ala nici macar nu e un cont facut de tine...
replyReply
#53
E Rito! Si l-am invins!! Muhahahaha!

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#54
Hai sa ne strangem intr-o zi tot wog-ul sa jucam (cred ca suntem 5 Haha )

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#55
Eu nu pot juca pana pe 2. Adica vineri. Haha

Si cred ca suntem 6, deci putem juca 3 vs 3. (Asta daca vor juca toti)
FlowerFlower
replyReply
#56
Cred ca imi revin din betie pana pe 2 Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#57
Lasa ca la betie o sa joci mai bine, nu de alta, dar la betie romanul se crede cel mai bun, asa o sa ne poti bate pe toti de unul singur. Haha
FlowerFlower
replyReply
#58
Sa stiti ca @Dorel are dreptate, eu incercam sa bat 3 in acelasi timp si muream in 4 secunde( eu asa am patit cand am jucat lol acum cateva zile si eram ametit).
replyReply
#59
Daca sunt tank sau fiora fac prapad Haha Si am un prieten care joaca pe ecstasy.... Daca nu e pe boaba joaca praf... Pe boaba a facut penta cu leona in ranked.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#60
Haha Haha.. Cu Yasuo iti fac orice tank vrei tu. Haha (sau nu What )

Fiora mi se pare asemanatoare cu Master Yi.
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)