Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League of Legends
#71
Fiora e buna atata timp cat nu se bate cu Jax sau Malphite... Daca dai de unul din ei treaba e belita.... La ea counterii sunt pe bune couteri si cu feed cu greu bati un Jax....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#72
Ajunge să ai un stun și Fiora e cam dusă. Știu că m-am chinuit enorm și cu o Riven și totuși cunosc binișor campionul.
replyReply
#73
-------------------------

Ați primit mystery skin-ul de la rito? Grin
replyReply
#74
(01-10-2015, 08:20 PM)Ciocoflender Wrote: -------------------------

Ați primit mystery skin-ul de la rito? Grin

Cred ca da... Am inteles ca primesc toti cei care nu au avut restrictie la chat. O sa verific maine cand ajung in oras.

Stiti cumva noutati despre noul sezon, adica (,) cand o sa inceapa?

Edit: Un prieten mi-a zis ca citit pe forumul celor de la riot conditiile... Si primesc toti cei care nu au avut restrictie la chat sau la jocurile ranked, nu au avut contul banat timp de 14 zile sau permanent, au peste lvl 5 si nu au peste 10 skinuri. Deci nu primesc caci am peste 10 skinuri. Smile
FlowerFlower
replyReply
#75
(01-10-2015, 10:17 PM)Dorel Wrote: nu au peste 10 skinuri. Deci nu primesc caci am peste 10 skinuri. Smile
Cine mai are 10 skin-uri si apoi le are pe toate nu mai primeste.
replyReply
#76
Cică pe 22 luna asta începe noul sezon
replyReply
#77
O sa ajung GOLD din prima.
replyReply
#78
Am primit azi skin.. pe Garen.. :/ din toti campionii pe care ii am imi pica pe Garen pe care nu il folosesc. xD
FlowerFlower
replyReply
#79
Macar tu ai primit.
replyReply
#80
Buccaneer Tristana am primit pe Est și-s cam meh, da' vorba aia, e pomană până la urmă. Încă aștept să primesc pe Vest unde am două conturi, printre care și mainul. Nu m-ar supăra un skin de la 1820 în sus. Haha

La Garen e și un skin moca, de altfel arată binișor ... cam aiurea să te nimerești cu un skin la un erou la care deja ai un skin (sau să poți să-ți iei unul moca). Că la o adică și Tristana are unul moca, dar mi se pare atât de urât încât l-aș fi preferat pe cel de bază. În sfârșit, poate am să încep și eu să joc cu șobolanca asta, chit că a fost nerfuită și nu mai poate spama ultimata aia nenorocită.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)