Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League of Legends
#81
De asta mi se pare aiurea ca am primit tot pe Garen, caci mai aveam un skin, ala moca cum zici tu.
FlowerFlower
replyReply
#82
Joc si eu LoL dar sunt incepator.Stiu sa joc bine cu Ashe si umpic cu Teemo.
replyReply
#83
Cornel 1 vs 5 pe top. xD

[Image: 28jv9sw.jpg]
FlowerFlower
replyReply
#84
Valoare ! SWAG! Skill! Bo$$!

Chiar nu credeam ca ii bat noroc ca jax a fost prost si nu a stiu cum sa ma scoata din ultimata Grin
Fiora OP a triumfat din nou!

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#85
Hired Gun Lucian. YES! Din moment ce sunt main adc, chiar îmi convine. Haha
replyReply
#86
Fiora OP loveste unde doare cel mai tare 18/8 in ranked triple kill 1vs 3 de multe ori Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#87
Joci cu Fiora si te lauzi, foarte grea e fiora, nici nu e op...
replyReply
#88
A dat de niște blegomani. E suficient să-l iei pe Jax ca să-i faci felul Fiorei.
replyReply
#89
M-am reapucat de League of Legends și am zis să mă bag să joc mai mult pe serverul de Est. S-ar părea că sunt pe val pentru că am reușit să strâng destule puncte să mă bag în calificări din Silver I pentru Gold V. Haha

Mă tot visez în Gold de ceva timp ... sunt cinci meciuri și am jucat numai unul din ele pe care l-am și câștigat. Este cineva Gold pe aici alături de care aș putea juca să mă mai ajute la două victorii? În principiu joc bot-lane, că este support sau adc, nu prea contează. Zic în principiu pentru că nu mi-e jenă să joc și pe alte lane-uri. Tongue
replyReply
#90
Nu cred. Haha

Hmm.. Ce campion ati primit de la eventul cu pool party?

Eu am primit Galio. Una dintre cele mai slabe optiuni. As fi preferat Jarvan, Nautilus sau Gnar.

Show Content
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)