Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 1 în limba română: proiect finalizat
#21
Se pare că ai dreptate! =O
Remediez imediat situaţia, pun alt link.

Gata ! he he, se pare că s-a updatat însfârşit şi download-urile de acolo (primul link ce l-am pus) .. şi avem 13 ! Grin
Sup
replyReply
#22
.... Neplacuta situatie. Am sa te rog sa faci modificarile si pe forumurile unde s-a postat.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#23
Fraps nu ma lasa sa filmez mai mult de 30 de secunde, plus ca mai e si acel link care arata destul de aiurea in mijlocul ecranului. Stiu ca s-a mai discutat despre asta, dar nu am timp sa caut, astfel ca va rog sa imi dati o alternativa, eventual una mai buna.
replyReply
#24
(03-01-2013, 07:06 PM)Terente Wrote: .... Neplacuta situatie. Am sa te rog sa faci modificarile si pe forumurile unde s-a postat.

Eu n-am pus link direct nicăieri, singurul link direct a fost pe level, unde tu ai postat.
Sup
replyReply
#25
Am rezolvat cu Fraps, multumiri ThePaladinHero, dar in timp ce filmam mi-am dat seama ca ar fi bine daca as cuprinde dialoguri cat mai variate, dpdv al avansului in joc. Acum sunt pe la inceput, de abia am terminat manastirea, astfel ca mi-ar trebui niste salvari mai tarzii daca ma poate ajuta cineva.
replyReply
#26
Pe principiul mai bine mai tarziu decat niciodata (ma rog, clipul are vreo saptamana de cand sta pe hard) si pentru ca oricum nu aveam clip pe canalul forumului:



Calitatea e un pic cam joasa, nu imi dau seama de ce, am editat cu Windows Movie Maker si asta e rezultatul pe optiunile cele mai ridicate. Alternativa era sa fac upload la vreo 2 GB. No thank you!
replyReply
#27
He he...a ieşit mult mai frumos decât mă aşteptam în joc.
Ce n-aş da să se scoată şi un walktrough ...
Sup
replyReply
#28
Traducerea iesea mult mai bine daca nu se lansa in mare graba fara sa fie testata.
replyReply
#29
Putin cam dezamagit de traducere (greseli, lipsuri); nu arata bine asa credeam ca e ceva mai serios si cand spun asta astept acea incercare de perfectiune. Nu cred ca v-ar convenii ca cei de la pb sa scoata un joc plin de bug-uri sau mai stiu eu ce alte lipsuri. In fine pt. mine e k deoarece ma descurc destul de greu cu en. si sunt multumit si asa(chiar foarte fericit ca-l pot juca). Sunt constient ca a fost o munca imensa si va felicit dar trebuie sa trececi in "etapa" urmatoare
Zic si eu ca un sfat "Nimeni nu se impiedica stand culcat in pat"

Munca si seriozitate va doresc!
replyReply
#30
Exact la asta ma gandeam si pot sa spun ca sunt la fel de dezamagit.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  risen mod starter error MartinMH 4 2,166 11-23-2015, 03:26 PM
Last Post: MartinMH
  Risen - Mod Starter Bogdan 1 14,962 02-07-2013, 10:12 PM
Last Post: Bogdan
  [TOOL] Risen XMSH Builder Bogdan 0 2,143 01-19-2013, 11:16 PM
Last Post: Bogdan
  [MOD] Autumn in Risen - texture pack Bogdan 2 2,834 12-16-2012, 03:24 PM
Last Post: Bogdan
  Risen 2 - Mod Starter Bogdan 0 3,463 12-12-2012, 08:19 PM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)