Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modding Contest
(03-06-2013, 11:14 PM)Zamolxis1 Wrote: Pai hai sa facem niste planuri si sa ne apucam...

Ideea e sa inveti, ce planuri ai nevoie pentru asa ceva?
Ca eu am meciuri mari in blender fara a avea un plan...Rolleye
replyReply
@Old nick: ai inteles gresit ce ziceam in postul ala. Nu ziceam sa nu facem nimic pana luni. Ma rog, mai citeste odata postul, nu cred ca am fost atat de ambiguu.

In fine, daca tot mai vreti sa facem ceva, sugerez sa ne punem pe treaba. Eu nu am intrat si postat pana acum pentru ca nu am avut net la indemana. Acum sunt acasa si pana duminica doar de asta o sa ma ocup.

Also, HeroNameless mi-a dat un PM cum ca vrea sa il ajut sa invete modding. Nu sunt chiar persoana potrivita pentru asta (si eu vreau sa fac acelasi lucru) dar daca vrea sa intre intr-una dintre echipe, e binevenit.
replyReply
pai cu ce ar trebui sa incep
replyReply
La rugămintea lui Bogdan am şters toate topicurile din sub-forumul echipei a doua.
Puteţi reîncepe. Smile
Sup
replyReply
Asadar se baga si Hero. Cum facem, tragem la sorti unde intra? Ne batem pe el?
replyReply
Echipa noastra e destul de stabila. La voi a plecat unu', so mai bine la voi.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Ok, ramane asa atunci. O sa vorbesc cu Kristi sa ii ofere acces la sub-forum.
replyReply
Ok am acces la sub-forum deci cu ce incep?Si de ce am nevoie(datimi o lista).....ma gandesc ca o sa am nevoie de blender si restu.
replyReply
Ce-ar fi sa va mai uitati si prin sectiunea de modding inainte sa puneti intrebari tampite? E o lista intreaga cu programe si tutoriale acolo, dar nu le vede nimeni. Daca trebuie sa primeasca fiecare membru modding pe gat cu lingurita in timp ce el sta doar cu gura cascata nu cred c-o sa ajungem prea departe.
replyReply
Are dreptate old nick, ce e deja postat prin forumul cu modding e destul pentru a forma o baza de cunostinte si ar trebui citit si pus in practica fiecare tutorial cat mai repede, ca sa putem sa ne apucam de lucruri mai grele.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Movie Contest Dastan 39 12,933 07-17-2012, 10:21 PM
Last Post: Robi
  Conquiztador contest: 2012: wog & gameway Szekemri 37 15,875 04-30-2012, 08:14 PM
Last Post: Szekemri
  Haxball Contest #2 !! Warhell 17 6,348 01-21-2012, 11:13 PM
Last Post: Warhell
  HaxBall Contest Warhell 49 12,385 01-14-2012, 02:09 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)