Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modding Contest
(03-15-2013, 10:04 PM)Zamolxis1 Wrote: Mesa voastra e ok...

Nu e mesa modului, e doar progresul meu in ale moddingului....Santaa
replyReply
Cum sta treaba in echipa 2?
replyReply
Not so well, and my spidey senses tell me that you're not doing that great either. Interesul a scazut aproape de tot (si din partea-mi, dar asta e o chestie generala, nu numai in ceea ce priveste modul) si ar trebui sa ne mobilizam un pic mai mult si sa ne punem pe treaba daca vrem sa mai facem ceva. Nu am nici o idee cum sa facem asta, dar cred ca un prim pas ar fi sa punem in practica ce am discutat in topicul cu sugestii. O sa ii dau un PM lui Kristi si vedem apoi ce facem.
replyReply
Eu fac chestiiHaha.
Sau na, faceam , 3 saptamani de pauza fortata..
replyReply
Eu cred că întoarcerea lui Aeternitas ar putea ajuta...
Sup
replyReply
(03-29-2013, 11:00 PM)Warhell Wrote: Eu cred că întoarcerea lui Aeternitas ar putea ajuta...

Si eu cred ca el nu are motiv sa vina inapoiHaha.
replyReply
AETERNITAS!?Are cineva vreo adresa de mail sau ceva poate rezolv eu ceva?
replyReply
(04-01-2013, 01:43 PM)HeRoNaMeLeSs Wrote: AETERNITAS!?Are cineva vreo adresa de mail sau ceva poate rezolv eu ceva?

Am eu. Stii engleza?
replyReply
(03-29-2013, 10:16 PM)Bogdan Wrote: Not so well, and my spidey senses tell me that you're not doing that great either. Interesul a scazut aproape de tot (si din partea-mi, dar asta e o chestie generala, nu numai in ceea ce priveste modul) si ar trebui sa ne mobilizam un pic mai mult si sa ne punem pe treaba daca vrem sa mai facem ceva. Nu am nici o idee cum sa facem asta, dar cred ca un prim pas ar fi sa punem in practica ce am discutat in topicul cu sugestii. O sa ii dau un PM lui Kristi si vedem apoi ce facem.
Sincer la inceput am fost foarte fericit de acest concurs, dar cand am vazut ca din 10 participanti mai sunt 5, mi-am pierdut de tot cheful.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Un mod e frumos sa il joci .Da sa il faci nu prea e
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Movie Contest Dastan 39 12,930 07-17-2012, 10:21 PM
Last Post: Robi
  Conquiztador contest: 2012: wog & gameway Szekemri 37 15,871 04-30-2012, 08:14 PM
Last Post: Szekemri
  Haxball Contest #2 !! Warhell 17 6,348 01-21-2012, 11:13 PM
Last Post: Warhell
  HaxBall Contest Warhell 49 12,383 01-14-2012, 02:09 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)