Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modding Contest
(04-01-2013, 08:29 PM)BeoWulf Wrote: Un mod e frumos sa il joci .Da sa il faci nu prea e

E, dar depinde de motivatia pe care o are cel care o face.
replyReply
dami adresa lui de mail si o sa incerc sa rezolv ceva
ma intelegeam destul de bine cu el....si spunea ca nu prea are timp de altceva(inafara de Modurile la care inca lucreaza)
dar o sa vb eu cu el

se poate sa primesc accesul inapoi la Echipa 2
replyReply
(04-06-2013, 02:23 AM)HeRoNaMeLeSs Wrote: dami adresa lui de mail si o sa incerc sa rezolv ceva
ma intelegeam destul de bine cu el....si spunea ca nu prea are timp de altceva(inafara de Modurile la care inca lucreaza)
dar o sa vb eu cu el

se poate sa primesc accesul inapoi la Echipa 2

WerhardSamberg(a)gmail(dot)com

noob.
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
Si la ce e adresa asta???Ca io nu folosesc cont google.
.
replyReply
Ok, folositi PM-uri pentru alte discutii privind revenirea lui Aeternitas. V-as sugera totusi sa o lasati moarta, daca vreti sa ajutati cumva ati putea sa lucrati la moduri, nu sa dati mail-uri.
replyReply
Alright people, let's f-ing do this! Nu conteaza cum si ce facem, dar hai sa terminam cu doua moduri cat de mici dar jucabile.

In speranta ca o sa conving lumea sa reia lucrul, m-am gandit sa ofer si niste recompense. Asadar, toata lumea care va participa (prioritate unei eventuale echipe castigatoare), va primi Steam key-uri. Deocamdata lista arata asa, iar daca imi mai pica ceva in mana mai adaug pe parcurs:
  1. Flotilla
  2. Atom Zombie Smasher
  3. Air Forte
  4. Crash Time 2
  5. Tank Universal
  6. Metal Drift
  7. Wasteland Angel
  8. Obulis
  9. Chains
  10. Avencast:Rise of the Mage
Bonus, key Desura pentru StarDrone si Pushcat.
replyReply
Eu dupa 21....sorry. Sad
replyReply
La counter strike miar fi buna una
replyReply
(04-12-2013, 09:43 AM)HeRoNaMeLeSs Wrote: La counter strike miar fi buna una
Imi pare rau, dar dau si eu ce am la indemana si ce imi permit.

In alta ordine de idei, trimit un mesaj catre urmatorii: Ionutzel, Zamolxis, Terente, Cyrus, ThePaladinHero. Mesajul suna cam asa: daca mai sunteti interesati sa participati in vreun fel, lasati un mesaj aici ca sa stim cum stam. HeroNameless vad ca se agita pe aici, iar roby va putea peste vreo saptamana si ceva.

Eu am intrat prin Spacer si Blender in ultimele zile si am mai experimentat un pic cu mesa. O sa postez mai tarziu in forumul echipei ce progrese am facut si ce idei am.
replyReply
Eu unul continui. Cand poate si Cyrus ne vom ocupa de misiuni, harta avand-o de la roby. Am si eu o parte mica de harta care arata foarte profesionist (ea fiind in mare furata de pe undeva) pe care putem incerca sa o folosim.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Movie Contest Dastan 39 12,934 07-17-2012, 10:21 PM
Last Post: Robi
  Conquiztador contest: 2012: wog & gameway Szekemri 37 15,875 04-30-2012, 08:14 PM
Last Post: Szekemri
  Haxball Contest #2 !! Warhell 17 6,348 01-21-2012, 11:13 PM
Last Post: Warhell
  HaxBall Contest Warhell 49 12,386 01-14-2012, 02:09 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)