Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modding Contest
#11
Ne facem o echipa bomba!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#12
Da, asa cred ca e cel mai indicat, cu mentiunea ca tu si old nick sa fiti in echipe diferite si sa faceti prima alegere, iar pe urmatoarele sa le faceti discutand cu echipa (pentru a evita orice fel de neintelegeri, zic eu).

@roby, ar fi super daca ai participa totusi, e nevoie de cat mai multi oameni, plus ca tu mai ai si ceva experienta.
replyReply
#13
Cum ziceam, nu promit nimic....
replyReply
#14
Ei bine, ar fi totusi ideal daca te-ai hotara in urmatoarele cateva zile, sa putem purcede la lucru cat mai devreme.
replyReply
#15
Urmează olimpiada la TIC ... şi a venit şi primăvara...deci timpul meu în casă devine din ce în ce mai limitat, nu cred că vă puteţi baza pe mine această lună cel puţin .. să treaca olimpiada şi văd dacă intru....
Sup
replyReply
#16
(03-01-2013, 04:42 PM)Bogdan Wrote: Ei bine, ar fi totusi ideal daca te-ai hotara in urmatoarele cateva zile...
Asta e valabila si pentru ceilalti useriHaha. Avand in vedere ca e sfarsit de saptamana, ar fi momentul potrivit pentru organizarea chestiunii.
replyReply
#17
Eu unul mam hotarat deja Smile.Sper ca o sa iasa ceva frumos.
replyReply
#18
(03-01-2013, 04:43 PM)Warhell Wrote: Urmează olimpiada la TIC ... şi a venit şi primăvara...deci timpul meu în casă devine din ce în ce mai limitat, nu cred că vă puteţi baza pe mine această lună cel puţin .. să treaca olimpiada şi văd dacă intru....

Nu esti chiar fair play la faza asta. Cum s-ar spune, "ti-ai vazut calul legat de gard". In fine, nu mai comentez.
replyReply
#19
Suntem deja 4.Daca participa si robi vom fi 5, cu atat mai bine.
replyReply
#20
(03-01-2013, 05:13 PM)old nick Wrote:
(03-01-2013, 04:43 PM)Warhell Wrote: Urmează olimpiada la TIC ... şi a venit şi primăvara...deci timpul meu în casă devine din ce în ce mai limitat, nu cred că vă puteţi baza pe mine această lună cel puţin .. să treaca olimpiada şi văd dacă intru....

Nu esti chiar fair play la faza asta. Cum s-ar spune, "ti-ai vazut calul legat de gard". In fine, nu mai comentez.

Şi acum ce vrei să fac? Să mă fac de râs în faţa colegilor şi a profesorilor? Să nu mai ies pe afară?
Termin cu Olimpiada şi văd dacă mă bag.
Sup
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Movie Contest Dastan 39 12,668 07-17-2012, 10:21 PM
Last Post: Robi
  Conquiztador contest: 2012: wog & gameway Szekemri 37 15,548 04-30-2012, 08:14 PM
Last Post: Szekemri
  Haxball Contest #2 !! Warhell 17 6,278 01-21-2012, 11:13 PM
Last Post: Warhell
  HaxBall Contest Warhell 49 12,161 01-14-2012, 02:09 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)