Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Echipa 1 - discutii
#21
tocmai ca aici tre sa ne gandim la ceva pt final.
Eu acum ma gandeam ca iti da cateva misiuni(care includ intoarcerea in mină, goblin cave si in dreapta jos a hartii unde e un fel de zona moarta cu stanci, golemi si o ruină) iei nush ce fragmente de iteme sau artefacte, apoi cand Raen are toate astea face ritual si o ia braila, el fiind cel care distruge lumea. Si o sa il oprim sa faca asta şau NU!
Sau cu artefactele sa sumoneze undead dragon din g2, asta asa ca un prequel

am putea adauga un mag de apa in oras gen gandalf, iar raen fire mage sa fie un fel de saruman din lotr :p

deci ramane asa povestea? Grin
distrugem harta la final cu undead dragon plecand spre irdhorath?
replyReply
#22
Eu ma gandeam ca dupa ce eroul are viziunea cu Raen si sfarsitul lumii, acesta sa il caute pe Raen crezand ca el o sa salveze lumea.Dar defapt Raen sa fie cel care distruge lumea, si sa se foloseasca de eroul nostru (aducandui piese pentru nuj ce....spre exemplu).Si la sfarsit eroul isi da seama ca nu magul acela este cel ce va salva lumea si in ultimele momente sa il opreasca.
replyReply
#23
pai asta am zis si eu.
doar ca am adugat sa.l opreasca sau NU?
replyReply
#24
Imi era gandul altundeva cand citeam.
replyReply
#25
Ramane asa, da..
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#26
Merge Haha.
replyReply
#27
Da, dar pana ajunge la Raen eroul sa treaca peste cateva misiuni de la cei din tabara.
replyReply
#28
pai misiunile sunt scrise in planul ala din postarea mea "gigant" unde e si harta.
Dar cine creaza harta? Stie careva sa lucreze in blender si.alte alea Haha
replyReply
#29
Eu in nici un caz ca sunt incepator, azi am invatat cum sa "ma joc" cu npcurile.
replyReply
#30
eu "vad" deja toata zona in grafica din skyrim, da' ne descurcam cu ce-avem.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)