Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Personajul preferat
#1
Wink 
Care este personajul vostru preferat din Gothic 1? (motivati raspunsul).
replyReply
#2
Lee mi-a placut cel mai mult... si nu pentru puterea pe care o are asupra mercenarilor, fiind seful lor, ci pentru onestitatea sa si spiritul de lider pe care il are. Pe de alta parte si povestea lui este interesanta. Pe langa asta, magicienii apei au mare incredere in mercenari datorita lui.
replyReply
#3
Pai mie mia placut de Lester cai singurul care nu prea a fost afectat de puterea lui Sleeper Smile Singurul care te ajuta din Swamp Camp Smile
replyReply
#4
Xardas imi place mult ca te pune la incercare si incetul cu incetul vede ca tu esti alesul lui Innos.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#5
(12-09-2009, 08:11 PM)Illidan Wrote: Pai mie mia placut de Lester cai singurul care nu prea a fost afectat de puterea lui Sleeper Smile Singurul care te ajuta din Swamp Camp Smile

Cum sa nu fie afectat? Nu iti mai amintesti ca in Gothic 2, in valea de langa turnul lui Xardas, se adapostea Lester cu dureri puternice de cap, si unele vedenii; de a cam fost afectat.

(12-14-2009, 07:19 PM)carnage12 Wrote: Xardas imi place mult ca te pune la incercare si incetul cu incetul vede ca tu esti alesul lui Innos.

Eu personal nu vreau sa fiu alesul lui innos, beliar, sau adanos. Haha
replyReply
#6
Gorn-Though but Honest
Diego-A good Friend
Fighting back!...
replyReply
#7
Diego: intotdeanu acolo unde ai nevoie.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#8
Lester:Intotdeauna disupus sa te ajute.
Smirk
replyReply
#9
diego iti e un prieten loial

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#10
Milten Plescott (MILTEN) este un prieten foarte bun si te ajuta oricand desi nu a fost la fel de corect pana sa intre in colonie :Milten a fost iniţial un soldat simplu din Sendar , elaborat în Armata Regală. Dar el a dezertat în timpul unui atac de orci,in scopul de asi salva viata.El a fost prins cand a furat un măr de la unul dintre comercianti. La căutarea lui, miliţia a constatat un tatuaj regal armata pe mâna lui. Ca un dezertor, el a fost aruncat în închisoare, unde sa întâlnit prima Diego , Gorn şi Lester , după care a fost aruncat, împreună cu noii săi prieteni, în Colonie.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothicul preferat!!! Edd 11 3,343 09-02-2013, 12:48 PM
Last Post: Samy Wing Night
  Gothic II: Capitolul preferat din G2 Ducipal 43 14,743 01-06-2013, 03:38 PM
Last Post: cedry2k
  Recunoaşte personajul Szekemri 233 64,966 02-14-2012, 08:24 PM
Last Post: Szekemri
  gothicul preferat hardy 61 14,222 01-05-2012, 04:52 PM
Last Post: Carnage
  Gothic II: Guild-ul preferat Raducu' 54 16,160 12-29-2009, 05:11 PM
Last Post: Z3R0 C00L
  Capitolul preferat din Gothic Ducipal 17 4,978 07-28-2009, 05:13 PM
Last Post: tomasinio
  Guild-ul preferat Ducipal 42 9,050 05-10-2009, 05:19 PM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)