Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Series
#41
Ştie careva ce iasă din oul ăla ce vrea să ţi-l ofere ăla de pe Iron Island? Vorbesc de Platinum...
Nu de alta, dar deja am 6 pokemoni şi nu cred că vreau să mai schimb ceva ..
Acum îi am pe Infernape (41), Luxray (39), Gyarados (32), Staravia (29), Houndoom (29) şi Rhyhorn (34).

Am mai primit un ou înainte în joc şi a ieşit un amărât de Togepi. L-am dat la o bătrână să-l crească .. bine că mi-am amintit .. poate îi mai fac o vizită.
Sup
replyReply
#42
Da , si eu uit de Togepi de fiecare data, face lvl 100 cand imi aduc aminte ca e la batrani Haha.
replyReply
#43
Robi, ce zici de echipa asta în Emerald?

Grovyle - 34
Gyarados - 28
Manetric - 30
Skarmory - 32
Ninetales - 29
Aron - 28

Am deja 6 insigne...
Sup
replyReply
#44
Cat ai stat sa prinzi Skarmory-u? Ca eu tin minte ca am stat 3 ore prin boschetii aia cu cenusa pe unde apare Haha.
Probabil si norocu meu e de vina , dar daca tin mine are 1% sanse sa apara.
replyReply
#45
Are 5% şanse să apară. L-am prins în jur de 15 minute ... Grin

Ar trebui să mai schimb ceva la echipa mea?
Sup
replyReply
#46
(03-16-2014, 12:00 AM)Warhell Wrote: Are 5% şanse să apară. L-am prins în jur de 15 minute ... Grin

Eu cautam unu cu nature impish si ability-ul sturdy Haha.
Eram acol , try hard sa il fac cat mai tare posibil ca ma plictiseam.
Probabil o sa il adaugi pe rayquaza dupa ce bati Elite of four.
replyReply
#47
Eu l-am luat pe primu care o apărut. N-avea nici o manevră dintre care ai spus tu, dar eu îs mulţumit de el deocamdată.
Abea ce l-am prins pe Vulpix pe muntele ăla în care tre' să baţi echipa Aqua..l-am evoluat direct cu un Fire Stone ce l-am găsit într-o peşteră ..
Acum mă axez pe Grovyle şi pe Aron. Trebuie să îi văd evoluaţi o dată !
Sup
replyReply
#48
Sturdy-ul e chestia aia pasiva care nu il lasa sa fie doborat de miscarile ce dau KO.
Mai are una care nu poti sa ii scazi acuratetea , pica una din astea doua la pokemonu asta.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)