Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piranha bytes joc nou 2013
#1
Deoarece nu stim unde sa categorizam acest nou proiect al echipei care a lansa seria Gothic precum si seria Risen, am facut acest thread in care sa discutam despre acest nou joc.

Jocul este cu siguranta planificat, fapt confirmat de PB in mai multe randuri.

Cea mai noua veste de la Piranha suna cam asa:


[cuvinte preluate de pe pagina lor de Facebook]
Piranha Bytes Wrote:Due to the many questions about our current project, we assure that we are working hard on making a new game. We are very pleased about your great interest.

Unfortunately we can't tell you when we are able to start with official news. Until then we will provide you occasionally with information and news about our studio.

Kind Regards your Piranhas

Ce pareri aveti? La ce va asteptati?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
Risen 3 sau poate ceva nou...
Da as merge mai mult pe risen3..
replyReply
#3
Gothic 5 : Dar este planificat in 2015
Risen 3 : Cat de spre risen nustiu 2-iul na starnit asa mult interes ca primul poate doar pentru mine.
Parerea mea este ca cei de la Piranhas Bytes au nascocit un nou joc cu o noua poveste si daca no sa fie gen Risen 2 la-s juca si eu Sper sa fie in era Gothicului
replyReply
#4
Eu cred ca vor face o noua serie ca gothic-ul e cam fumat pt majoritatea gamerilor si Risen-ul nu prea are succes.....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#5
Mai demult am citit ceva de un posibil Risen 3. Inca nu am terminat Risen 2 ca sa pot analiza detaliat datele si sa pot cauta in pace fara sa dau de un posibil spoiler dar dupa ce o sa il termin o sa ma mai informez.
Oricum pana la urma nu conteaza la ce joc lucreaza atata timp cat lucreaza la unul. E PiranhaBytes pana la urma, o sa scoata ceva frumos D:
TeamSpeak 3 Server : myrtana.teamspeak.ninja
Ma gasiti pe TS3 aproape in fiecare zi Smile

replyReply
#6
Ar fi ceva daca ar incepe o noua serie .
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Piranha bytes - interview (2013) Szekemri 0 5,208 09-23-2013, 06:15 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)