Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bine ati venit [obsolete]
cei din urma vor fi cei dintai Smile Smile daca se tin sa ajunga Haha

Imi mai fac o prezentare acum ca este wog.ro ci nu wog.org sa va zic ca am avut pana acum schimbat accountul de 3 ori raven-illidan-cryssalis Smile ,gothic nu am jucat de foarte mult timp,dar am reusit sa fac un record personal sa termin g1 in 8 ore Haha si gothic 2 in 12 ore (jucand non-stop) Wink (cu questuri secundare),data de cand joc gothic nu am precizato asa ca o s-o spun: parca 2006 in care am vrut sa joc prima data, dar nu am stiut ce sa fac la g2 (caci am inceput gothicurile cu g2) si am renuntat apucanduma 3 ani mai tarziu .Haha asa am inceput sa joc gothic,cum am aflat despre forum??? deci in 2009 cautam un quest (cel cu statuia lui Daron care nu o reusam sa o gasesc) , dar am gasit un forum worldofgothic.org am intrat si mi-am facut cont .... Wink)
[obsolete]...not any more

Salut! Sunt...ma rog, Raven. Joc Gothic de...mmm...5 ani. Am descoperit forumul in urma unei greseli (am scris .ro in loc de .com Haha)
Si eu am inceput cu gothic 2, apoi am avut gothic 1, apoi am aflat de isohunt Grin, apoi gothic 3 si in cele din urma Arcania: A Gothic Fail (pardon, Tale).

[acum se va inchide threadul, cu un post de genu "Fa-ti un alt thread de prezentare"Haha]
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
Hi..!
can any one translate the discussion in English???

Show Content
Nu inteleg rostul thread-ului (avand forumul Bullit's Welcoming, in care ne prezentam individual, in threaduri separate), asa ca ne luam cu totii ramas bun de la acest thread. A fost un thread bun.

Thread mort.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Bine aţi venit pe wog.ro! Szekemri 0 2,273 12-16-2011, 01:18 PM
Last Post: Szekemri
  Bine ai venit! Hegan 14 4,643 09-29-2011, 06:46 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)