Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bine ati venit [obsolete]
#51
Bun venit Dannyz0r, 007m si AnArKy!
#52
Bine ati venit in mica noatra comunitate @Dannyz0r, @007m, @AnArKy, @maZe, @ratza89, @eXtr3m3, @DeathDeaLer, @SlyMur si @Lifeless. Speram sa aveti o sedere cat mai lunga in mica noatra comunitate Gothic.
#53
Si eu le urez bun venit userilor @SlyMur, @Lifeless si @flavyou.
#54
Bun venit tuturor cei noi! Este super sa vezi cum mica noastra comunitate creste pe zi ce trece. Tineti-o tot asa, baieti!
#55
Buna, tine de politete sa ma prezint.
Nick: Puscas_marin (Poate unii ma stiti, dar ma cam indoiesc.)
De unde stiu de forum? - de la un preten: flavyou.
Am jucat Gothic 1, 2, iar acum joc 3. Intr-adevar, nu am jucat de mult timp.
Mi-a placut forumul vostru, inca nu am incercat, dar sper sa nu aiba vreo vulnerabilitate si sa fie atacat, insa aveti un aliat, v-am pus si pe site-ul meu link-ul, pentru a creste si numarul de useri si numarul de fani Gothic.
#56
Bine ai venit in comunitatea noastra, @Puscas_marin, speram sa ai o sedere cat mai lunga la noi si cat mai multe posturi.
#57
Lume noua, lume noua. Salutari membrilor proaspeti! Salut, puscasule!
[Image: bannersigmi2.jpg]
#58
Salutare utilizatorilor: uzzi, danny_gothic, Petrilas2006, rico, damn, LucArthur, cristian_i0nutz, Seldor, nicud, razvyrap, inos, Lautarul din beci, skywalker3 si Filipp! Wow! Ce multi sunteti!
#59
Bine ati venit in comunitatea noastra, @Filipp si @innos, speram sa aveti o sedere cat mai lunga si cat mai multe posturi.
#60
Va dau si eu un welcome, si va spun ca ACEASTA ESTE O COMUNITATE PRIETENOASA, asa ca va rog... Nu jigniti alti membri, nu faceti spam si nu va certati... Suntem aici din cauza unei chestii comune (pasiunea pentru Gothic), nu ca sa ne demonstram superioritatea, ignoranta, dusmania, ura sau aroganta.

Inca un lucru, Have Fun!
[Image: bannersigmi2.jpg]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Bine aţi venit pe wog.ro! Szekemri 0 2,306 12-16-2011, 01:18 PM
Last Post: Szekemri
  Bine ai venit! Hegan 14 4,770 09-29-2011, 06:46 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)