Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A new comer!
#1
Hei am citit cateva treaduri de-ale voastre doar ca sa-mi fac o impresie despre voi si la prima vedere sar putea zice ca mi-as putea face ceva prieteni de la care sa mai invat cate ceva.
Despre sistemul cu "gold" la ce foloseste? Iar despre reputatie cum imi pot face?
Dupa cum am vazut sunt multe spuse despre voi in treaduri.Vad ca ati avut si dementi pe forumul asta si ca se organizeaza diferite concursuri.
Sper sa fiu acceptat,si sa fiu de ajutor acolo unde va fi nevoie.
#2
Gold-ul e asa, inutil.
Si reputatia o primesti cand faci ceva important pe aci...ma rog, in mare parte.
Welcome anyway :d !
#3
Bine-ai venit.
#4
Bun venit! Smile Am niste idei in legatura cu modificarea sistemului de "Gold" prin crearea unui mic plugin... sa vedem ce-o sa iasa.
#5
(09-11-2013, 11:19 PM)Giosepxxl Wrote: Sper sa fiu acceptat,si sa fiu de ajutor acolo unde va fi nevoie.

Nu-ti fa probleme in sensul asta. Smile

Bine-ai venit pe wog!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#6
Bun venit in familia World Of Gothic.
[Image: 347027.jpg]

Un mic sfat....
[Image: godfather-hd-wallpapers-1-2-s-307x512.jpg]

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
#7
Haha Bună asta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#8
De cateva zile ma fasineaza The Godfather, cred ca o sa revizionez iar filmele Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
#9
Dar GodFather 1 lai jucat?Apropo Mersi
#10
Da cam hardcore la sfarsit, dar am reusit sa il termin.....
Si The godfather 2 l-am jucat cand a aparut, dar nu am putut sa il rejoc acum ca il bate win 7(nush dc....).....

Show Content

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)