Poll: Cum vi s-a părut primul număr al revistei?
You do not have permission to vote in this poll.
Hmm. Se vede că sunteți la început.
16.67%
3 16.67%
E bun.
77.78%
14 77.78%
Este slab rău.
5.56%
1 5.56%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feedback: păreri, sugestii, etc.
#31
(09-24-2013, 05:04 PM)Ducipal Wrote: Paaii la ce sa mai trimiti prin posta,bani in plus,intr-o zi in gara de nord imi fac aparitia si mi-o dai mie,scapi de cheltuieli inutile in plus...

Ah. Altă idee mai bună ca a ta. Caut un membru random de pe wog din Brașov cu 0 postări și idee despre ce e vorba și îi dau revista personal. Cum spune și: Present.. cadou. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#32
Hai ma,ca o platesc ce dracu,dau cu 5 lei mai mult decat e Levelul !
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#33
Stai să o facem mai întâi și apoi să ne interesăm concret unde am putea și dacă putem să o imprimăm în condiții avantajoase.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#34
Pai alegi mai multi castigatori(de preferabil Bucuresteni) ne facem tarba cu playbook in Bucuresti si ne umplem de banii Haha (glumesc)

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#35
A citit cineva articolul dedicat Blood Bowl? Dupa cum spuneam la sfarsit, vreau sa fac o serie, dar nu sunt convins ca ce am spus acolo e foarte clar pentru un incepator. BB e destul de complicat din afara, pentru mine care am ceva ore in joc are logica, dar cineva care nu a mai jucat inainte are sanse sa inteleaga ceva?
replyReply
#36
Daca mai faci top cu jocurile horror poti adauga si OUTLAST, dupa parerea mea e jocul horror al anului Smile

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#37
Si tu daca mai deschizi revista mai si citeste-o. Macar titlurile.
replyReply
#38
o sa aveti review la Gta 5 in urmatorul numar?
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#39
Probabil ca nu, afaik, nu avem niciunul consolele pe care a aparut (primim donatii Smile )
replyReply
#40
Haidaţi cu număru 2.
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)