Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fahrenheit
#1
Fahrenheit


Fahrenheit e un jucat publicat in 2005 de Atari in care este vorba despre Lucas Kane care omoara un om intr-un mic restaurant fara vointa lui si apoi incearca sa ascunda urmele crimei.
Poti controla mai multe personaje cum ar fi Clara sau colegul ei.
In joc poti face diferite alegeri care pot schimba cursul jocului.
Jocul este destul de interesant dupa ce inveti controalele, deoarece mi se par ciudate controalele in joc.

Nu cred ca are rost sa pun cerintele de sistem. Noteeth

replyReply
#2
''unic'' cred ca e cuvantul cheie pentru jocu asta ...oricum deabia astept luni cand apare Beyond two souls chiar daca nu am ps 3 o sa urmaresc pe yt la un channel de gaming cu comentariu Grin
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#3
Cu comentariu? De ce?
replyReply
#4
Chiar si in revista Playbook am facut un mic top in care Fahrenheit a ocupat locul 1. Este un joc unic, cu o poveste incredibil de smechera. Ai impresia in el ca orice greseala pe care o faci o sa fie vitala sau e posibil chiar sa-ti para rau dupa ce faci o alegere.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
M-am apucat si eu de el, reunosc dureaza pana prinzi controalele si dupa ce-a mai hardcore parte e faza cand trebuie sa dai din sageti si din numpad dupa culorile acelea..... Oricum povestea e foarte tare si te prinde Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#6
Cum am zis, pana te obisnuiesti e cam nasol, dar ma cam enerveaza salvarile..
replyReply
#7
Gata am terminat jocul.... Trebuie sa recunosc povestea e tare si te prinde, mi-au placut mult fazele gen Matrix Smile

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)