Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anunț
#11
Textul rpg, poate contine dialoguri?
FlowerFlower
replyReply
#12
(11-02-2013, 09:20 PM)dorelys Wrote: Textul rpg, poate contine dialoguri?

Da. O sa vedeti cum o sa fie.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#13
Cand va incepe a doua proba?

Edit: Ar trebui sa fiu descalificat, caci am ajutat pe altcineva si nu e corect.
Deci ma retrag. Ca sa fiu cinstit.
FlowerFlower
replyReply
#14
(11-02-2013, 10:00 PM)dorelys Wrote: Edit: Ar trebui sa fiu descalificat, caci am ajutat pe altcineva si nu e corect.
Deci ma retrag. Ca sa fiu cinstit.

Tocmai ce-am spus ca vreau ca toti sa treceti de probele astea. Aveti voie sa va ajutati.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
Da, dar nu-i cinstit fata de ceilalti. Nu ar trebui sa imi fie permis sa trec mai departe.
Ajutorul pe care l-am dat consta in faptul ca am comfirmat daca este sau nu bun cuvantul gasit, atat.
FlowerFlower
replyReply
#16
(11-02-2013, 10:31 PM)dorelys Wrote: Da, dar nu-i cinstit fata de ceilalti. Nu ar trebui sa imi fie permis sa trec mai departe.
Ajutorul pe care l-am dat consta in faptul ca am comfirmat daca este sau nu bun cuvantul gasit, atat.

Stai ma linistit.. totul e ok. Iei lucrurile prea in serios. E un joc.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#17
Corect, Dorel iei lucrurile prea mult serios,asta e i-ai confirmat o chestie nu inteleg care e problema aici..... Si cum a zis si Terente e un joc nu o condamnare la moarte Haha
Facem si proba doi in seara asta sau maine??

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#18
(11-03-2013, 12:55 AM)cornel Wrote: Facem si proba doi in seara asta sau maine??

Cred ca da. Sa vad daca o termin. Momentan mai sunt useri care poate vor sa termine proba 1. Nu e termen limita, chiar daca incepe proba 2.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#19
Aha frumos, oricum e cel mai bine fara termen limita ca asa poate nu toti au destul timp liber sa termine chiar daca au o idee buna Smile

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#20
Proba asta o sa mai dureze putin. Asta pentru ca e destul de smechera. Smile Grin Si-mi place sa o fac cat mai faina.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)