Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anunț
#51
(11-09-2013, 02:39 PM)dorelys Wrote: Nu observ nimic schimbat in scrisoarea aia.

Reload the page.
http://szekelimarian.byethost7.com/Infru...eilor.html

In mod normal, nu mai deschideti voi asa usor scrisoarea aia. Haha Nici prea greu, dar nici foarte usor.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#52
Am murit de 100 ori, n-o sa ma mai antrenez Haha.
replyReply
#53
Eu am reusit sa iau runa, am citit ce scrie pe ea, dar nu imi dau seama de cheia pentru scrisoare. Grin
FlowerFlower
replyReply
#54
Pe mine m-a omorat Zubis.
replyReply
#55
(11-09-2013, 04:04 PM)dorelys Wrote: Eu am reusit sa iau runa, am citit ce scrie pe ea, dar nu imi dau seama de cheia pentru scrisoare. Grin

Haha Asa. Sincer ca ma bucur! Inseamna ca am facut ceva relativ greu. Nu va dau indicii. Si vedeti ca acea cheie trebuie introdusa in campul text, dat pe sageata ">" abia apoi sa dati continua. Ca si cum eroul ar spune cu voce tare codul si apoi incearca sa deschida scrisoarea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#56
Nu vrea sa-mi vanda runaHaha.
replyReply
#57
Siii, am murit din nou, cand incercam sa deschid scrisoarea. O intrebare, cheia este in textul de la runa? Asta daca poti sa imi spui. Grin
FlowerFlower
replyReply
#58
Dorel, cum ai citit ce scrie pe runa :|?

Nevermind
replyReply
#59
(11-09-2013, 04:17 PM)dorelys Wrote: Siii, am murit din nou, cand incercam sa deschid scrisoarea. O intrebare, cheia este in textul de la runa? Asta daca poti sa imi spui. Grin

Are legătură cu textul de la runa magică, da. Poate e chiar acolo, dar nu prea cred.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#60
Textul din carte sau cel scris de tine?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)