Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proba 1 - către Legenda M.
#1
Totul a început în anul 2008, poate că mulți dintre voi știți asta.. După încă 5 ani, universul gothic din România încă mai încearcă să respire. Și asta trebuie să ne readucă către începuturi.
[Image: 7388193536_5f1287f3e1_o.gif]

Primul era Sahn_Red.. al doilea a venit la câteva ore distanță. Numele lui era Innos.. problema e că nu mai știu cine era al treilea. Numele lor s-au schimbat de-a lungul timpului, dar sunt sigur că numele celui de-al treilea a rămas același. Poate că te va ajuta și pe tine, dacă o să-l găsești.



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


<input type="text" name="IDAWVD" placeholder="IDAWVT" required>
<em>codul:</em>
<input type="text" name="" placeholder="?" required>
<em>cheia:</em>

<textarea rows="6" cols="50">
Aici puteti insera ce gasiti in pagina gasita, pentru ca sa va fie mai usor. Cuvantul gasit o sa mi-l trimiteti prin pm si daca o sa fie cel corect o sa treceti proba cu succes.
</textarea>

PLAYFAIR
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
Discutii sau intrebari despre test vor avea loc aici.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Am eu o intrebare. Cuvantul care trebuie gasit e din Gothic 1, Gothic 2, Gothic 3 , ArcaniA sau un cuvant gothic care are legatura cu toate?
Am gasit 6 cuvinte, dar nu cred ca e unul bun din acestea.
FlowerFlower
replyReply
#4
(11-02-2013, 12:25 PM)dorelys Wrote: Am eu o intrebare. Cuvantul care trebuie gasit e din Gothic 1, Gothic 2, Gothic 3 , ArcaniA sau un cuvant gothic care are legatura cu toate?
Am gasit 6 cuvinte, dar nu cred ca e unul bun din acestea.

"Cuvantul" ce trebuie gasit are legatura cu toate Gothicurile si ca sa va ajut putin am sa rescriu codul dupa care trebuie sa va luati.

ID AW VT

Restul indiciilor se afla in postarile de mai sus sau de pe site.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Pot sa particip si eu? Grin
replyReply
#6
(11-02-2013, 12:37 PM)Kristi Wrote: Pot sa particip si eu? Grin

Chiar te rog. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#7
Scuze dar nu inteleg ce trebuie sa fac Haha
Am inteles partea ca trebuie sa caut un nume,dar mai departe nu stiu ce sa fac....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#8
Pai trebuie sa intri pe link-ul lasat de Terente, parola este acel nume, dupa care trebuie sa gasesti un anumit cuvant din indiciile lasate de el.
FlowerFlower
replyReply
#9
Promit ca proba a 2-a o sa fie mai clara si mai interesanta. Momentan asta e mai neclara si putin mai grea din acest motiv.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#10
Dupa ce aflu numele acelui user..... Trebuie sa gasesc/formez cuvinte cu acele litere?

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Champion of Gothic ~ Proba 3 Zamolxis1 25 7,435 02-11-2013, 08:49 PM
Last Post: Cristian
  The Champion of Gothic ~ Proba 2 Zamolxis1 63 20,157 01-19-2013, 12:30 AM
Last Post: Robi
  The Champion of Gothic ~ Proba 1 Zamolxis1 12 4,299 01-06-2013, 11:22 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)